szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ćwiczenia Ewy Chodaowskiej na płaski brzuch - nowy trenyn Ewy Chodakowskiej

Nowe ćwiczenia Ewy Chodakowskiej na płaski brzuch i piękną sylwetkę! [OPIS ĆWICZENIA]

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej pomogą ci osiągnąć płaski brzuch, szczupłe uda i pięknie wyprofilowaną sylwetkę. Słynna trenerka wciąż opracowuje nowe, skuteczne ćwiczenia na idealne ciało. Jeśli próbowałaś już Skalpel, Szok Trening i Total Fitness, nowe ćwiczenia Ewy Chodakowskiej pójdą ci jak z płatka. Trenerka zachęca do nich na swoim Facebooku.

Tagi: ćwiczenia chodakowskiej na brzuch, ćwiczenia ewy chodakowskiej, ćwiczenia na płaski brzuch ewa chodakowska, ewa chodakowska, ewa chodakowska ćwiczenia, ewa chodakowska ćwiczenia na brzuch, płaski brzuch, trening ewy chodakowskiej

EWA CHODAKOWSKA zdradza kolejny sposób na smukłe ciało! Jak szybko schudnąć? Receptę znajdziesz

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską

fot: Ewa Chodakowska Facebook

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej biją rekordy popularności. Instruktorce fitness udało się przekonać do swoich metod treningowych miliony Polek, które marzą, by uzyskać szczupłe i ładnie umięśnione ciało. Na fali swojej popularności trenerka zdążyła wydać już płyty z ćwiczeniami, książkę, otworzyć kanał na YouTube i zgromadzić ponad 450 tysięcy fanów na Facebooku. Niedawno zaangażowała się w kampanię marki Adidas, w ramach której poprowadziła wielki trening na żywo dla prawe 4 tysięcy osób.

Ewa Chodakowska bije rekord Guinessa! Trenerka organizuje największy otwarty trening w historii>>>

Każde nowe ćwiczenia Ewy Chodakowskiej niemal z miejsc staje się hitem. Od dłuższego czasu największą popularnością wśród ćwiczących cieszą się Szok Trening i Skalpel. Ten ostatni zachwalał nawet prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu, Małgorzata Rozenek.

Ewa Chodakowska skalpel. To najlepsze ćwiczenia Ewy Chodakowskiej!>>>

"Trenerka całej Polski" nie poprzestaje jednak na sukcesie już opracowanych treningów i wciąż stara się wymyślać nowe ćwiczenia dla swoich fanów. Ostatnio na Facebooku opublikowała plan nowego ćwiczenia, które angażuje mięśnie niemal całego ciała i pozwala nie tylko zgubić zbędne kilogramy, ale i efektownie wyrzeźbić mięśnie.

Oto nowe ćwiczenie Ewy Chodakowskiej na płaski brzuch, szczupłe uda i ładne plecy (pisownia oryginalna):

Sama radość!!

Przeskoki z podporu przodem

Podpor przodem, nogi szeroko otwarte, dłonie pod barkami!!

Lekkim ruchem przeskocz do przodu, diagonalnie (pod katem 45 stopni) łącząc stopy i wróć przeskokiem do podporu z otwartymi nogami. To samo powtórz na druga stronę.

I tak do upadłego

Mięśnie angażowane: brzuch, dolny odcinek grzbietu, uda, pośladki, klatka piersiowa, triceps i naramienny

Ćwiczenia na płaski brzuch Ewy Chodakowskiej. Sprawdź jej sposób na piękną sylwetkę!>>>

Ewa Chodakowska - Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch
Ewa Chodakowska - Ćwiczenia na jędrną pupę

Ewa Chodakowska mistrzyni fitness pokazuje jak łatwo, szybko i regularnie ćwiczyć, by mieć piękną, zgrabną, jędrną pupę.
Autor: JW

Zdjęcia: Ewa Chodakowska Facebook

Publikacja: 14.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...