szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ile można schudnąć trenując Skalpel Ewy Chodakowskiej, Killer lub Turbo Spalanie?

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej: Skalpel, Killer, Turbo Spalanie - jak szybko na nich schudniesz?

Skalpel, Turbo Spalanie i Killer to najbardziej znane treningi Ewy Chodakowskiej. Dzięki nim tysiące kobiet schudło, ujędrniło swoje ciała i wyrzeźbiło sylwetki. Sprawdź, na czym polegają te ćwiczenia Ewy Chodakowskiej i jak szybko na nich schudniesz.

Tagi: ćwiczenia ewy chodakowskiej, ewa chodakowska, killer chodakowska, skalpel chodakowskiej, turbo spalanie chodakowska

Ćwiczenia na płaski brzuch

Dieta i ćwiczenia na płaski brzuch

fot: BULLS

Przed wakacjami coraz więcej osób zaczyna chodzić na siłownię, biegać i ćwiczyć. Ostatnio najbardziej popularne są treningi Ewy Chodakowskiej - Skalpel, Killer, Turbo Spalanie, które w swoich domach wykonują tysiące Polek. Zobacz, który z nich pozwoli ci zrzucić najwięcej zbędnych kilogramów, a który pomoże wyrzeźbić i wysmuklić sylwetkę.

Skalpel

Skalpel to jeden z pierwszych programów treningowych Ewy Chodakowskiej. Efekty widać po miesiącu regularnych ćwiczeń (3 razy w tygodniu). Skalpel jest "najspokojniejszym" treningiem Chodakowskiej. Dzięki niemu wzmocnisz i ujędrnisz swoje ciało oraz pozbędziesz się cellulitu. Niestety nie gwarantuje on spektakularnej utraty wagi. Zamiast tego zauważysz u siebie zarys mięśni brzucha, ud, pośladkówi ramion. Stracisz również wiele centrymetrów z talii i bioder. W internecie swoją przygodę ze Skalpelem opisują kobiety, które dzięki treningowi w trzy miesiące straciły do 15 cm z brzucha i 7 cm z ud. Pamiętak jednak, aby co jakiś czas kontaktować się z lekarzem lub profesjonalnym trenerem, aby uniknąć kontuzji, które są bardzo często spotykane przy tego typu treningach.

Killer

Killer to jeden z tych treningów, po których wydaje ci się, że już nigdy nie wstaniesz. Mięśnie i płuca palą cię żywym ogniem, ale wiesz, że następnego dnia i tak to powtórzysz. Dzięki temu treningowi spalasz nawet do 600 kcal w niecałe 45 minut. Killer podzielony jest na trzy intensywne bloki ćwiczeń poprzedzielane krótkimi cardio-przerwami. Tętno i oddech nie uspokajają się praktycznie przez cały czas trwania treningu. Jednym z minusów Killera jest szybki rozrost mięśni ud i łydek.

Turbo Spalanie

Turbo Spalanie to trzeci wydany na płycie zestaw treningowy Ewy Chodakowskiej. Zawiera on 9 serii, w każdej z nich powtarza się na zmianę dwa ćwiczenia. Całość trwa podobnie, jak Killer, 45 minut. Turbo Spalanie jest idealny dla osób, które przez pewien czas ćwiczyły Skalpel i potrzebują odmiany, a nie mają jeszcze siły, aby zmierzyć się z Killerem. Skuteczność Turbo Spalania polega na nieustannym napinaniu mięśni brzucha i równomiernym oddechu. Jest to jeden z najczęściej polecanych przez internautki treningów na zrzecenie zbędnych kilogramów.

Największe zalety ćwiczeń z Ewą Chodakowską to przede wszystkim zerowy koszt, możliwość wykonywania treningów zarówno w domu, jak i na wakacjach oraz w przypadku regularnych ćwiczeń, efekty, które są zauważalne już po miesiącu.

Autor: WG

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...