szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Postaraj się o PŁASKI BRZUCH na lato

Ćwiczenia na PŁASKI BRZUCH w domu. Nie musisz chodzić na siłownię, żeby mieć płaski brzuch WIDEO

Płaski brzuch na wakacje? Nic prostszego! Pokazujemy sześć prostych ćwiczeń na mięśnie brzucha, które możesz sama zrobić w domu. Tak, mamy dla ciebie ćwiczenia, które możesz sama zrobić w domu.

Tagi: cwiczenia brzuch, cwiczenia na brzuch, ćwiczenia brzucha, ćwiczenia modelujące brzuch, ćwiczenia na biodra, ćwiczenia na płaski brzuch, ćwiczenia WIDEO, płaski brzuch, płaski brzuch ćwiczenia, płaski brzuch dieta, płaski brzuch w tydzień

Jak schudnąć z brzucha i zyskać szczupłą talię? Poznaj sprawdzone sposoby!

Nie musisz stawać na głowie, aby mieć szczupły brzuch :)

fot: sxc.hu

Płaski brzuch to twoje marzenia? Zacznij robić ćwiczenia na płaski brzuch. Możesz je robić w domu. Pierwszym krokiem do uwidocznienia mięśni brzucha jest pozbycie się tkanki tłuszczowej podczas treningów typu cardio. Potem już w domu możesz pracować nad tym, żeby mięśnie wyglądały atrakcyjnie i były wyrzeźbione:

Ćwiczenie pierwsze

Kładziesz się na plecach i unosisz ugięte nogi. Dłonie opierasz na głowie i unosisz barki. Następnie lewy łokieć przyciągnij do prawego kolana, jednocześnie prostując lewą nogę. Trzymaj ją nad podłogą. Potem prawy łokieć przyciągnij do lewego kolana, jednocześnie prostując prawą nogę. Powtórz 5 razy.

Ćwiczenie drugie

Kładziesz się na plecach i dłonie splatasz na karku. Kolana uginasz, a stopy całe opierasz na podłodze. Wciągnij brzuch i unieś barki, przyciągając brodę do piersi. Wytrzymaj tak 2–3 sekundy, a następnie opuść barki i głowę. Powtórz 10 razy.

Ćwiczenie trzecie

Połóż się na plecach, unieś w górę proste nogi i skrzyżuj stopy. Pamiętaj, żeby ręce swobodnie leżały wzdłuż ciała, a dłonie były oparte o podłogę. Do tego wciągnij brzuch i zakołysz się do tyłu, jednocześnie unosząc biodra i przenosząc nogi jak najdalej za głowę. Po chwili opuść biodra na podłogę. Powtórz 10 razy.

Ćwiczenie czwarte

Kładziesz się na prawym boku i jednocześnie podpierasz na przedramieniu. Teraz musisz skrzyżować stopy. Lewą dłoń opierasz na biodrze i unosisz całe ciało. Powinno stworzyć linię prostą. Wytrzymaj w tej pozycji 15 sekund, a potem powoli opuść biodra. Powtórz 10 razy na prawnym, a potem 10 razy na lewym boku.

Ćwiczenie piąte

Połóż się na podłodze na plecach i wykonuj skłony unosząc jednocześnie nogi do góry i prostując ręce przed sobą. Powtórz 10 razy.

Ćwiczenie szóste

Nożyce: leżąc na podłodze na plecach unosisz wyprostowane nogi i wykonujesz nimi ruchy naprzemienne, naśladujące ruchy nożyc. Jednocześnie wykonujesz skłony. Powtórz 10 razy

WIDEO GLAMKI.PL: Ćwiczenia na jędrne pośladki Chcesz mieć zgrabną pupę i jędrne pośladki? Zobacz, jakie ćwiczenia proponuje nasz ekspert.

WIDEO GLAMKI.PL: Ćwiczenia na smukłe uda Smukłe uda to marzenie każdej kobiety. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, wykonywane systematycznie pomogą je spełnić.

Autor: ko

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 23.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...