szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Oto najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch w domu

ĆWICZENIA NA PŁASKI BRZUCH w domu. Proste ćwiczenia, które pomogą ci schudnąć z brzucha

Ćwiczenia na płaski brzuch możesz robić w domu! Nie musisz chodzić w tym celu na siłownię czy do klubu fitness. Będziesz jednak potrzebować krótkiego instruktażu oraz większej motywacji. Bo ćwicząc w domu nie możesz liczyć na mobilizację ze strony trenera.

Tagi: cwiczenia brzuch, cwiczenia na brzuch, ćwiczenia brzucha, ćwiczenia modelujące brzuch, ćwiczenia na, ćwiczenia na biodra, ćwiczenia na płaski brzuch, płaski brzuch, płaski brzuch ćwiczenia, płaski brzuch dieta, płaski brzuch w tydzień

Ciało niemal idealne - brzuch

Ciało niemal idealne - brzuch

fot: BULLS

Ćwiczenia na płaski brzuch to jedyny skuteczny sposób na ładne mięśnie! Żeby mieć ładną sylwetkę, wcale nie musisz chodzić na siłownię czy do klubu fitness. Jeśli nie masz na to czasu lub pieniędzy, ćwicz w domu! Pamiętaj jednak o regularności i samodyscyplinie, bo nikt nie będzie cię pilnował, tak jak dzieje się na treningach zorganizowanych. Oto ćwiczenia na płaski brzuch w domu:

Zobacz też: EWA CHODAKOWSKA zdradza receptę na płaski brzuch! >>

Ćwiczenia na brzuch w domu klasyczne: kładziesz się na podłodze i lekko uginasz kolana kolan lub całkowicie prostujesz nogi Ręce spleć na karku. Podnoś tułów do pozycji wyprostowanej. Pamiętaj, że powietrze wypuszczasz dopiero przy maksymalnym skłonie.

Ćwiczenia na PŁASKI BRZUCH w domu >>

Ćwiczenia na brzuch w domu dla zaawansowanych: leżysz na podłodze i robisz skłony - jednocześnie unosisz przy tym nogi do góry, a ręce prostujesz przed sobą.

DIETA PŁASKIEGO BRZUCHA. Na czym polega dieta Cynthii Sass? >>

Ćwiczenia na brzuch w domu - skośne: to ćwiczenia na podstawie klasycznych brzuszków, jednak skłony robisz jednocześnie ze skrętem tułowia - raz w jedną stronę, raz w drugą.

6 WEIDERA: skuteczny sposób na płaski brzuch! >>

Ćwiczenia na brzuch w domu - nożyce: leżysz na podłodze i unosisz wyprostowane nogi. Robisz nimi naprzemienne ruchy, naśladują ruch nożyc. Wykonujesz jednocześnie skłony. 

Mel B 10 minutowy trening brzucha.
Zobacz też Mel B 10 minutowy trening nóg
Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...