szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Efekt ćwiczeń Natalii Gackiej po dwóch miesiącach. Ewa chwali się swoim ciałem

Chcesz schudnąć i marzysz o płaskim brzuchu oraz zgrabnych, jędrnych pośladkach? Zacznij ćwiczyć w domu! Prezentujemy Wam efekty ćwiczeń Natalii Gackiej. Nasza czytelniczka Ewa przysłała do naszej redakcji swoją metamorfozę!

Tagi: ćwiczenia na brzuch, efekt ćwiczeń Natalii Gackiej, Natalia Gacka ćwiczenia, trenerzy fitness

Efekt ćwiczeń Natalii Gackiej po dwóch miesiącach. Ewa chwali się swoim ciałem

Ostatnio prezentowaliśmy Wam trenerów, z którymi warto ćwiczyć. Wśród nich była m.in. Natalia Gacka, Mistrzyni Świata Fitness Sylwetkowego oraz wielokrotna Mistrzyni Polski w Fitness Sylwetkom. Natalia Gacka jest też trenerem personalnym, a propozycje jej ćwiczeń możecie oglądać na kanale OdchudzanieBezKitów na Youtube.

Ćwiczenia na brzuch: z kim warto ćwiczyć?

Metamorfoza naszej czytelniczki

Okazało się, że nasze czytelniczki doskonale znają program treningowy Natalii Gackiej i to właśnie z jej nagraniami ćwiczą w domu!

Jedna z czytelniczek, Ewa, postanowiła napisać do nas, gdy zobaczyła wspomniany artykuł i pochwaliła się efektami, które osiągnęła dzięki ćwiczeniom Natalii.

Ćwiczę teraz z moim nowym odkryciem, Natalią Gacką. To są efekty po prawie dwóch miesiącach ćwiczeń. Ćwiczyłam godzinę dziennie na brzuch, uda i pupę i wyszło całkiem fajnie. Ja jestem bardzo zadowolona. Co myślicie?- napisała Ewa w wiadomości do naszej redakcji.

Naszym zdaniem metamorfoza Ewy jest oszałamiająca! Nasza czytelniczka była bardzo szczupła, ale dzięki ćwiczeniom Natalii Gackiej jej ciało stało się wyraźnie jędrniejsze, brzuch wyrzeźbiony, a pośladki uniesione. Zobaczcie same!

Przeczytaj więcej o znanych trenerach!

poprzedni
nastepny
IMG_3176

Tak wyglądało ciało Ewy, gdy zaczęła ćwiczyć z Natalią Gacką

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Publikacja: 03.11.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...