szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rekord świata razem z Ewą Chodakowską

EWA CHODAKOWSKA chce rekord Guinessa: trenerka organizuje największy otwarty trening fitness w historii

Ewa Chodakowska zaprasza na największy otwarty trening fitness w historii. Impreza 22 czerwca 2013 w Warszawie. Sprawdź kto i jak może dołączyć. My wiemy już na czym będzie polegał ten wyjątkowy trening!

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska adidas, ewa chodakowska ćwiczenia na brzuch, ewa chodakowska fitness, ewa chodakowska guiness, ewa chodakowska książka cena, ewa chodakowska rekord, ewa chodakowska trening, rekord guinessa ewy chodakowskiej

EWA CHODAKOWSKA chce rekord Guinessa: trenerka organizuje największy otwarty trening fitness w historii

Ewa Chodakowska ma kolejne marzenie

fot: Ewa Chodakowska Facebook

Ewa Chodakowska poprowadzi największy trening grupowy w historii. Będzie to najliczniejsza taka impreza na świecie. Jednak żeby trafić do Księgi Rekordów Guinessa trenerka musi zebrać w jednym miejscu przynajmniej 15 tysięcy osób. Wszyscy razem będą robić ćwiczenia, które będą poprawiać kondycję fizyczną.

Zrobię wszystko co w mojej mocy aby uściskać każdą z Was!!! 15 tys uścisków naładuje mnie energią na całe życie! - pisze Ewa Chodakowska na swoim funpage'u na Facebooku.

Trenerka zachęca do udziału w treningu wszystkie Polki: Fikam koziołki, skacze pajace.. fruwam i piszczę z radości!! Nareszcie oficjalnie mogę Was zaprosić na mój wymarzony największy trening grupowy dla wszystkich!!! - czytamy na profilu Chodakowskiej na FB.

 

Zależy mi na tym, by każdy z 20 tysięcy uczestników, którzy pojawią się na Stadionie był częścią sukcesu, bicia rekordu, by mógł się tym chwalić. Myślę, że to będzie piękne wydarzenie. Tym bardziej, że swoim treningiem chciałabym zamknąć odbywające się w Warszawie Targi Książki i otworzyć Noc Muzeów. Ten dzień będzie szczególny, połączymy umysł, ciało i duszę - zapowiadała Ewa Chodakowska w lutym 2013 w rozmowie z TVP Info.

Autor: ko

Zdjęcia: Ewa Chodakowska Facebook

Publikacja: 06.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...