szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz SKALPEL czyli ćwiczenia Ewy Chodakowskiej

EWA CHODAKOWSKA SKALPEL: to najlepsze ćwiczenia Ewy Chodakowskiej! WIDEO

Skalpel Ewy Chodakowskiej to recepta na płaski brzuch! Jedna z najbardziej znanych trenerek fitness pomoże ci zadbać o siebie na lato! Wiele pań uważa Skalpel za najbardziej skuteczny program ćwiczeń Czego potrzebujesz, żeby ćwiczyć z programem Ewy Chodakowskiej Skalpel?

Tagi: chodakowska skalpel, ewa chodakowska, ewa chodakowska ćwiczenia, ewa chodakowska ćwiczenia na brzuch, ewa chodakowska skalpel, płaski brzuch, skalpel chodakowskiej, skalpel ewa chodakowska, skalpel ewy chodakowskiej

EWA CHODAKOWSKA SKALPEL: oto najlepsze ćwiczenia Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska - autorka programu treningowego Skalpel

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Skalpel Ewy Chodakowskiej, to 40 minut intensywnych ćwiczeń, ale spokojnych i wykonywanych w równym tempie. Dzięki nim - jak zapewnia Ewa Chodakowska - będziesz mieć nie tylko piękne ciało, ale i dobry humor: Moje programy pozwolą Ci osiągnąć nie tylko efekt wizualny, ale również podniosą poziom hormonu szczęścia - zachęca Chodakowska we wstępie do ćwiczeń Skalpel.

Tajemnica EWY CHODAKOWSKIEJ! Zobacz jak mieć płaski brzuch! >>

Jedyne, czego od Ciebie oczekuję, to dużo chęci, zdrowego i racjonalnego odżywiania się i systematyczności - zachęcała przy swoim pierwszym programie Ewa Chodakowska: Jeżeli jesteś gotowa, wskakuj w wygodny strój i przyłącz się do mnie. Ewa Chodakowska nie tylko pokazuje, jak dokładnie robić każde ćwiczenie, ale przez cały czas ćwiczy z nami.

PŁYTA EWY CHODAKOWSKIEJ BESTSELLEREM: Oto playlista Ewy Chodakowskiej >>

Mój program odstresowuje, normuje fazy dobowe snu, stabilizuje ciśnienie tętnicze krwi, obniża poziom cholesterolu, poprawia wydolność płuc oraz przemianę materii, co skutkuje szybszym usuwaniem toksyn z organizmu i lepszym wchłanianiem substancji odżywczych. Taki trening pomaga w walce z niesfornymi hormonami, stymuluje aktywność umysłową (zaraz po treningu łatwiej chłoniemy wiedzę), zmniejsza napady lęku i paniki oraz łagodzi niepokój - opisuje Skalpel Ewa Chodakowska.

EWA CHODAKOWSKA zdradza kolejny sposób na smukłe ciało! >>

Skalpel wpłynie też na psychikę - podnosi samoocenę, sprzyjają walce z depresja. Co najważniejsze zwiększa produkcję hormonu szczęścia - serotoniny, dzięki temu nasz nastrój się poprawia, znikają też zbędne napięcia i czujesz większą radość z życia.

WIDEO SKALPEL Ewa Chodakowska:
Skalpel ma wzmacniać mięśnie, ujędrniać ciało, napinać skórę: Pozbędziesz się raz na zawsze uciążliwego cellulitu - obiecuje Ewa Chodakowska. Jest jednak jeden warunek - trzeba ćwiczyć regularnie. Absolutne minimum to ćwiczenia trzy razy w tygodniu.

Podstawową i żelazną zasadą moich programów treningowych i mojej metody, są mięśnie brzucha - wyjaśnia Ewa Chodakowska i tłumaczy, że to te mięśnie powinny cały czas pracować. Niezależnie od tego czy siedzisz, biegasz czy podskakujesz. Powodzenia!

Czy warto spróbować metody Chodakowskiej? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 01.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Modne fryzury na lato: Inspiracje z wybiegów
Modne fryzury na lato: Inspiracje z ...

Fryzury, które pojawiły się na pokazach mody są tak różnorodne, że bez problemu znajdziesz wśród nich modną fryzurę idealną dla ciebie. Krótkie boby, pofalowane włosy za uszy, a może cięcie na chłopaka ...