szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Skompletuj swój strój na fitness z Ewą Chodakowską i Adidas Women!

Ewa Chodakowska w kampanii ADIDAS WOMEN [zdjęcia!]

Ewa Chodakowska została ambasadorką Adidas Women! Razem ze swoimi przyjaciółkami wzięła także udział w sesji zdjęciowej promującej akcję marki: all in for #mygirls. Zobacz efekty tego projektu!

Tagi: ADIDAS, adidas woman, ewa chodakowska, ewa chodakowska adidas, ewa chodakowska adidas woman, ewa chodakowska ćwiczenia, ewa chodakowska strój, strój do fitnessu, strój na ćwiczenia, strój na fitness

Ewa Chodakowska w kampanii ADIDAS WOMEN!

Skompletuj swój strój na fitness z Ewą Chodakowską i Adidas Women!

fot: Materiały Prasowe

Ewa Chodakowska swój dokonały strój na fitness odnalazła w kolekcji Adidas Women. "Trenerka kilerka" zgodziła się zatem zostać twarzą sportowej marki, które od lat ubiera aktywne sportowo dziewczyny i kobiety.

Kampania Adidas Woman, zatytyułowana all in for #mygirls, nastawiona jest na szczególne relacje łączące kobiety i sposób ich wzajemnego inspirowania się w dążeniu do osiągania celów. Wsparcie, motywacja i współzawodnictwo pomagają im odkryć swój potencjał, zarówno w dziedzinie sportu, jak i poza nim.

W związku z akcją, na stronie www.adidas.com/mygirls powstał interaktywny magazyn internetowy, w którym znajdziemy m.in. pasjonujące historie i rozmowy ze znanymi sportowcami, gwiazdami, stylistkami i dyktatorami mody. Poznamy także  zwyczajne niezwyczajne dziewczyny, które jako fanki kampanii, opowiedzą o swoich pasjach, a także wyrażą swoje opinie na temat nowości, produktów i trendów w modzie.

Lookbook Adidas Women na sezon wiosna lato 2013, do którego stworzenia została zaproszona Ewa Chodakowska i jej przyjaciółki, pojawi się w wersji papierowej jako dodatek do majowego wydania magazynu Shape. Jednak już dzisiaj w naszej galerii możesz zobaczyć przedsmak tej sesji zdjęciowej!

Zobacz galerię!

Ewa Chodakowska: wywiad dla Glamki.p>>

Rozmowa z narzeczonym Ewy Chodakowskiej! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 19.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...