szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

JAK SZYBKO CHUDNĄĆ? Jakie ćwiczenia wybrać, ile i jak długo ćwiczyć? WIDEO

Zastanawiasz się jak szybko schudnąć? Mamy na to sposób! Potrzebujesz jednak sporo cierpliwości i wysiłku, żeby móc cieszyć się płaskim brzuchem. Pomoże ci tylko dieta i wytrwałe ćwiczenie. Oto sposób na płaski brzuch! Poznaj najlepsze ćwiczenia na szybkie chudnięcie.

Tagi: ćwiczenia na płaski brzuch, jak szybko schudnąć, płaski brzuch ewa chodakowska, szóstka weidera

Ćwiczenia na płaski brzuch

Dieta i ćwiczenia na płaski brzuch

fot: BULLS

Chcesz mieć płaski brzuch? Musisz ćwiczyć. Możesz spokojnie robić to w domu. Najpierw jednak musisz pozbyć się tkanki tłuszczowej podczas treningów typu cardio. Potem już w domu możesz pracować nad tym, żeby mięśnie wyglądały atrakcyjnie i były wyrzeźbione:

Ćwiczenie pierwsze - Skuteczne odchudzanie - dowiedz się jak szybko schudnąć!

Kładziesz się na plecach i unosisz ugięte nogi. Dłonie opierasz na głowie i unosisz barki. Następnie lewy łokieć przyciągnij do prawego kolana, jednocześnie prostując lewą nogę. Trzymaj ją nad podłogą. Potem prawy łokieć przyciągnij do lewego kolana, jednocześnie prostując prawą nogę. Powtórz 5 razy.

Ćwiczenie drugie

Kładziesz się na plecach i dłonie splatasz na karku. Kolana uginasz, a stopy całe opierasz na podłodze. Wciągnij brzuch i unieś barki, przyciągając brodę do piersi. Wytrzymaj tak 2–3 sekundy, a następnie opuść barki i głowę. Powtórz 10 razy.

Ćwiczenie trzecie

Połóż się na plecach, unieś w górę proste nogi i skrzyżuj stopy. Pamiętaj, żeby ręce swobodnie leżały wzdłuż ciała, a dłonie były oparte o podłogę. Do tego wciągnij brzuch i zakołysz się do tyłu, jednocześnie unosząc biodra i przenosząc nogi jak najdalej za głowę. Po chwili opuść biodra na podłogę. Powtórz 10 razy.

Ćwiczenie czwarte

Kładziesz się na prawym boku i jednocześnie podpierasz na przedramieniu. Teraz musisz skrzyżować stopy. Lewą dłoń opierasz na biodrze i unosisz całe ciało. Powinno stworzyć linię prostą. Wytrzymaj w tej pozycji 15 sekund, a potem powoli opuść biodra. Powtórz 10 razy na prawnym, a potem 10 razy na lewym boku.

Ćwiczenie piąte

Połóż się na podłodze na plecach i wykonuj skłony unosząc jednocześnie nogi do góry i prostując ręce przed sobą. Powtórz 10 razy.

Ćwiczenie szóste

Nożyce: leżąc na podłodze na plecach unosisz wyprostowane nogi i wykonujesz nimi ruchy naprzemienne, naśladujące ruchy nożyc. Jednocześnie wykonujesz skłony. Powtórz 10 razy

WIDEO GLAMKI.PL: Ćwiczenia na płaski brzuch Chcesz mieć płaski brzuch, a nie wiesz jakie ćwiczenia będą najlepsze, żeby osiągnąć ten cel ? Zobacz, co proponuje nasz ekspert i ćwicz razem z nim.

WIDEO GLAMKI.PL: Ćwiczenia na smukłe uda Smukłe uda to marzenie każdej kobiety. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, wykonywane systematycznie pomogą je spełnić.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...