szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak ćwiczyć, żeby szybko schudnąć?

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ? Ćwiczenia na szybkie chudnięcie WIDEO

Płaski brzuch to twoje marzenie? Nie wiesz jak szybko schudnąć? Nie przejmuj się! Mamy na to receptę. Wystarczy, że każdego dnia poświęcisz w domu trochę czasu na ćwiczenia i efekty będą gwarantowane. Poznaj najlepszy sposób na szybkie schudnięcie! Skuteczne odchudzanie - dowiedz się jak szybko schudnąć!

Tagi: ćwiczenia na płaski brzuch, ćwiczenia na szybkie chudnięcie, ile ćwiczyć, jak schudnąć WIDEO, jak szybko chudnąć, jak szybko schudnąć, płaski brzuch

PŁASKI BRZUCH: Ćwiczenia, dieta czy zabiegi kosmetyczne? Która metoda jest najskuteczniejsza?

Poznaj prawdy i mity na temat sposobów na płaski brzuch.

fot: CEBImagery.com, flickr.com

Płaski brzuch to marzenie prawie każdej z nas. Choć wielu wydaje się to nieosiagalne, to smukła talia jest możliwa. Potrzebujesz jedynie trochę wolnego miejsca na podłodze i sporo wytrwałości. Oto ćwiczenia, które sprawią, że nie będziesz musiała się wstydzić wyjść latem na plażę.

Ćwiczenia na płaski brzuch – superbrzuszki

Kładziemy się na plecach i unosimy ugięte nogi, żeby łydki były ułożone równolegle do podłogi. Ręce krzyżujemy na piersiach. Napinamy mięśnie brzucha i robiąc wydech, unosimy głowę i górną część pleców. Wydychając powietrze, powoli opuszczamy plecy- nie opierając głowy na podłodze.

Liczba powtórzeń: 20

Ćwiczenia na płaski brzuch - brzuszki odwrócone

Kładziemy się na plecach i przenosimy proste ręce za głowę. Dłonie wsuwamy pod ciężki mebel, np. kanapę. Nogi unosimy do pionu i lekko uginamy kolana. Po napięciu mięśni brzucha, dociskamy plecy do podłogi i przy głębokim wydechu, unosimy biodra o kilka centymetrów. Opuszczamy je razem z wdechem.

Liczba powtórzeń: 18

Ćwiczenia na płaski brzuch- kołyska

Siadamy na podłodze i uginamy nogi. Unosimy stopy i staramy się utrzymać równowagę - najlepiej balansować na kości ogonowej. Napinamy mięśnie brzucha i prostujemy nogi, jednocześnie odchylając tułów w tył. Wracamy do pozycji wyjściowej, ale pamiętamy, żeby nie opuszczać stóp na podłogę.

Liczba powtórzeń: 8

Ćwiczenia na płaski brzuch - unoszenie bioder

Kładziemy się na prawym boku i podpieramy się na prawym łokciu, a lewą rękę opieramy o biodro. Mięśnie brzucha napinamy i robiąc wydech, unosimy biodra tak, żeby ciało utworzyło linię prostą. W tej pozycji wytrzymujemy kilka sekund i powoli je opuszczamy.

Liczba powtórzeń: 15

Każde ćwiczenie powtarzaj tyle razy, ile dasz radę, ale minimum, to liczba wpisana pod każdym przykładem. Trening brzucha rób 3 razy w tygodniu. Oprócz tego każdego dnia przez pół godzinny rób ćwiczenia aerobowe. Może to być marsz, bieganie czy jazda na rowerze.

WIDEO GLAMKI.PL: Ćwiczenia na jędrne pośladki

Chcesz mieć zgrabną pupę i jędrne pośladki? Zobacz, jakie ćwiczenia proponuje nasz ekspert.

WIDEO GLAMKI.PL: Ćwiczenia na smukłe uda

Smukłe uda to marzenie każdej kobiety. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, wykonywane systematycznie pomogą je spełnić.

Autor: ko

Zdjęcia: flickr.com CEBImagery.com

Publikacja: 05.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...