szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ćwiczenia na płaski brzuch! Płaski brzuch latem jest możliwy!

PŁASKI BRZUCH: ćwiczenia na brzuch, jak ćwiczyć, żeby schudnąć? Sprawdź sposoby na płaski brzuch!

Płaski brzuch na lato! Marzysz na urlopie o pięknym ciele? Zobacz co ćwiczyć, żeby twój brzuch był płaski! Sama dieta nie wystarczy. Żeby mieć ładne ciało, musisz ćwiczyć. I to najlepiej zacząć już dziś!

Tagi: cwiczenia na brzuch, ćwiczenia brzucha, ćwiczenia mięśni brzucha, ćwiczenia na brzuch wideo, odchudzanie brzucha, płaski brzuch, płaski brzuch ćwiczenia, płaski brzuch dieta, płaski brzuch w tydzień

PŁASKI BRZUCH: ćwiczenia na brzuch, jak ćwiczyć, żeby schudnąć? Sprawdź nasze sposoby na płaski brzuch!

Płaski brzuch latem jest możliwy!

fot: BULLS

Cel? Płaski brzuch! Przed wakacjami marzenie o płaskim brzuchu staje się coraz większe! No i nic w tym dziwnego, bo lato to czas, kiedy pokazujemy swoje ciało najczęściej - na plaży, w ogrodzie czy balkonie. Co zatem zrobić, żeby schudnąć i żeby twój brzuch był wreszcie płaski? Zacznij ćwiczyć od dziś! Oto lista 10 ćwiczeń na plaski brzuch:

1. Klasyczne brzuszki

Leżymy na podłodze, nogi ugięte, dłonie za głowę i wykonujemy krótkie spięcia brzucha.

2. Brzuszki na ukos - jedna strona

Leżąc na podłodze lewą piętę opieramy o prawe kolano, lewa ręka zostaje na podłożu, prawą rękę przenosimy za głowę i wykonujemy spięcia boczne kierując prawy łokieć do lewego kolana.

3. Brzuszki na ukos - druga strona

Leżąc na podłodze prawą piętę opieramy o lewe kolano, prawa ręka zostaje na podłożu, lewę rękę przenosimy za głowę i wykonujemy spięcia boczne kierując lewy łokieć do prawego kolana

4. Skłony do stóp

Siedzimy na podłodze, nogi wyprostowane przy podłożu i wykonujemy skłony z wyciągniętymi rękoma do stóp

5. Brzuszki odwrotne

Kładziemy się na plecach na macie albo kocu. Podnosimy nogi jak do świecy, podpieramy biodra rękoma - łokcie oparte o matę. Następnie próbujemy zgiąć nogi i przyciągnąć do siebie.

6. Brzuszki boczne – prawa strona

Przyjmij pozycję wyjściową do klasycznych brzuszków. Połóż prawą dłoń na potylicy, przechyl nogi na lewą stronę. Następnie wykonaj skłon w stronę przechylonych nóg.

7. Brzuszki boczne – lewa strona

Przyjmij pozycję wyjściową do klasycznych brzuszków. Połóż lewą dłoń na potylicy, przechyl nogi na prawą stronę. Następnie wykonaj skłon w stronę przechylonych nóg.

8. Wypchnięcia

Przyjmij pozycję wyjściową do brzuszków. Rozstaw nogi, złącz i wyprostuj ręce. Wykonaj ruch, jakbyś chciała coś wypchnąć przed siebie.

9. Wypchnięcia nóg

Przyjmij pozycję jak do unoszenia nóg. Następnie wypchnij nogi nieznaczenie do góry, unosząc przy tym nieznacznie pośladki. Pamiętaj, by podeprzeć się rękami.

10. Alternatywne brzuszki

Przyjmij pozycję wyjściową do brzuszków. Następnie przyciągnij lewe kolano do prawego łokcia. Powtórz ćwiczenie na przeciwległym boku.

Bardzo fajny 10 minutowy trening na płaski brzuch
Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Co jeść i czego nie jeść, by mieć PŁASKI BRZUCH? WIDEO
Co jeść i czego nie jeść, ...

Chcesz mieć płaski brzuch? Tak, to możliwe. Czemu nie! Zmień swoje żywieniowe przyzwyczajenia i weź się za ćwiczenia. Podpowiemy ci, co zmienić w diecie, by cieszyć się idealnym brzuszkiem!

ĆWICZENIA NA PŁASKI BRZUCH: jak szybko mieć płaski brzuch? Radzi Janek Bielski [WIDEO]
ĆWICZENIA NA PŁASKI BRZUCH: jak szybko ...

Ćwiczenia na płaski brzuch to według wielu kobiet idealny sposób na świetną sylwetkę. Nic bardziej mylnego. Same treningi nie wystarczą. Potrzebna jest też dieta. Bez odpowiedniego żywienia nie będzie oczekiwanych rezultatów. Jak ...