szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak szybko schudnąć?

Szybki sposób na płaski brzuch [WIDEO]

Płaski brzuch to Twoje marzenie? Czas zabrać się za ćwiczenia! Mamy dla Was ciekawe filmy wideo z instrukcją jak ćwiczyć, żeby pobudzić metabolizm i stracić centymetry w talii.

Tagi: ćwiczenia na płaski brzuch, płaski brzuch dieta, sposób na płaski brzuch

Płaski brzuch. Jeśli o nim marzysz, podpowiemy ci, jak to marzenie spełnić!

chcesz prezentować się równie pięknie na plaży? Ćwicz, najlepiej od dziś :)

fot: BULLS

Płaski brzuch jest możliwy, jednak trzeba się zacząć starać o niego już teraz! Jak osiągnąć wymarzone efekty? Najszybciej płaski brzuch się pojawi, kiedy będziemy przestrzegać diety. Poza tym nigdy nie najadajmy się do syta. Ważne, żeby sobie uświadomić, że same ćwiczenia na brzuch nie wystarczą. Trzeba też biegać, jeździć na rowerze lub często chodzić, czyli po prostu sporo się ruszać, bo same "brzuszki" nie spowodują, że brzuch będzie płaski. Wzmocnią się mięśnie i ładnie się ukształtują, ale będą widocznie dopiero, gdy zrzucimy tkankę tłuszczową - wyjaśnia Piotr Matysiak, trener personalny z klubu sportowego Galeria Fitness w Warszawie.

Jakie ćwiczenia wykonywać poza aerobami? Polecam dwa proste ćwiczenia: leżąc na macie kolana ugięte, stopy na podłodze i robimy tradycyjne spięcia, odrywając łopatki od maty. To jest ćwiczenie na górną część brzucha. Natomiast na dolną wykonujmy inne: leżąc na macie, proste nogi podnosimy do góry, tworząc z tułowiem kąt prosty 90 stopni i wracamy do pozycji wyjściowej, bez dotykania stopami podłogi lub dla osób z problemem w odcinku lędźwiowym siad na macie z z podparciem rąk i unosimy jak najwyżej proste nogi i wracamy na na dół, również jak najniżej nie dotykając jednak podłogi - wyjaśnia Piotr Matysiak z Galerii Fitness. Oba zestawy ćwiczeń robimy minimum 3x w tygodniu. Każde ćwiczenie powtarzamy po 4x20 lub 4x15 (w zależności od stopnia zaawansowania).

Pytanie jednak czy w kilka miesięcy uda nam się osiągnąć płaski brzuch. To zależy od wielu czynników. Jak już wspomniałem, przede wszystkim od ruchu i diety. Jeżeli ktoś regularnie ćwiczy, przestrzega diety i nie opycha się słodyczami, ma duże szanse zrobić płaski brzuch do lata - zapewnia trener.

Najważniejsze to słuchać swojego organizmu i nie przesadzać z ćwiczeniami, bo skutek może być też odwrotny. A jeżeli nie potrafimy sami się zdyscyplinować, albo nie wiemy jak się do tego zabrać, to warto zainwestować i poprosić o pomoc profesjonalistę.

ZOBACZ też 10 minutowy trening na płaski brzuch, który wzmocni, wyszczupli i poprawi Twoją kondycję. Źródło: youtube:
WIDEO Z GLAMKI.PL: Joga na płaski brzuch - dla początkujących Joga jest jedną z najlepszych metod wzmacniania i rozciągania całego ciała. Pokażemy ci kilka ćwiczeń opartych na asanach, które pomogą ci wysmuklić i wyrzeźbić brzuch. Wykonuj je codziennie, a pierwsze efekty zauważysz już po dwóch tygodniach. Nie martw się, jeśli nigdy nie praktykowałaś jogi. W filmie znajdziesz ćwiczenia przeznaczone dla początkujących joginek.

WIDEO Z GLAMKI.PL: Joga na płaski brzuch - dla zaawansowanych Joga to doskonały sposób na poprawienie kondycji, nie tylko ciała, ale też ducha. Jeśli zależy ci szczególnie na wzmocnieniu mięśni i wysmukleniu brzucha - ten film jest dla ciebie. Pokażemy ci zestaw ćwiczeń oparty na asanach. Szczególnie polecamy go osobom, które już praktykowały jogę. Początkujących zapraszamy na pierwszą część filmu - "Joga na płaski brzuch - dla początkujących"

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...