szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Recepta Ewy Chodakowskiej na piękne ciało! Tylko u nas!

Tajemnica EWY CHODAKOWSKIEJ! Jak mieć płaski brzuch! Sprawdź ćwiczenia na szczupłą sylwetkę

Jak mieć płaski brzuch? To wie Ewa Chodakowska, dzięki której tysiące kobiet w Polsce cieszą się piękną figurą! Poznaj sposoby na smukłą sylwetkę! Sprawdź rady Ewy Chodakowskiej na chude ciało!

Tagi: chodakowska książka, ćwiczenia na szczupłą sylwetkę, ewa chodakowska, ewa chodakowska ćwiczenia, ewa chodakowska ćwiczenia na brzuch, ewa chodakowska fitness, ewa chodakowska guiness, ewa chodakowska trening, płaski brzuch, trenerzy fitness

Tajemnica EWY CHODAKOWSKIEJ! Zobacz jak mieć płaski brzuch! Sprawdź ćwiczenia na szczupłą sylwetkę

Zdradzamy receptę Ewy Chodakowskiej na piękne ciało!

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Ewa Chodakowska przypomina, że krótki czas trwania treningu i jego wysoka intensywność oraz zmienne tempo sprawiają, że w naszym mózgu wytwarzane są endorfiny czyli hormony szczęścia odpowiadające za uczucie błogostanu. A to - według trenerki - już jest bezcenne. Jej program zdrowo uzależnia i doładowuje energetycznie. W trakcie ćwiczeń organizm przechodzi szok, mamy wrażenie, że za moment stracimy przytomność, jednak już pół godziny od ukończenia treningu, mamy ochotę go powtórzyć.

Program Ewy Chodakowskiej odstresowuje, normuje fazy dobowe snu, stabilizuje ciśnienie tętnicze krwi, obniża poziom cholesterolu, poprawia wydolność płuc oraz przemianę materii, co skutkuje szybszym usuwaniem toksyn z organizmu i lepszym wchłanianiem substancji odżywczych. Taki trening pomaga w walce z niesfornymi hormonami, stymuluje aktywność umysłową (zaraz po treningu łatwiej chłoniemy wiedzę), zmniejsza napady lęku i paniki oraz łagodzi niepokój.

Trening Ewy Chodakowskiej to mieszanka ćwiczeń kardio oraz ćwiczeń wysmuklających i wzmacniających mięśnie.To trzy części po 15 minut.  Jeśli jesteś początkująca, powinnaś zacząć od 30 minut. Po dwóch tygodniach dorzuć kolejnych 15 minut. Ewa Chodakowska radzi: Znajdź moment w ciągu dnia kiedy czujesz przypływ energii (bez względu na porę dnia, 2h po posiłku lub godzinę po lekkim śniadaniu - nie ćwicz na czczo!) Włącz ulubioną muzykę przy której nabierzesz własnego tempa.

Jaka jest recepta Ewy Chodakowskiej? Zacznij od 5 minut ćwiczeń kardio (na przemian bieganie w miejscu, szybciej wolniej, podskoki obunóż z lewej do prawej, skakanka, pajace) tak, żeby serce zaczęło bić szybciej. Pamiętaj, że tylko wtedy spalasz kalorie. Następnie poświęć 10 minut na ćwiczenia wzmacniające. Wybierze 3 ćwiczenia (każde po 10-15 powtórzeń), powtórz je 3 razy i wróć na koniec do 5 minut ćwiczeń kardio.

Trening # część 2 # 6 minut [Ewa Chodakowska]
Triki Ewy Chodakowskiej na szczupłą sylwetkę: Trening # część 4 # 6 min [Ewa Chodakowska]
Autor: ko

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 20.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...