szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ulubione ćwiczenia Mirandy Kerr na piękną figurę

Miranda Kerr zdradziła, w jaki sposób dba o swoją figurę! Modelka wyjawiła, co ćwiczy, żeby zachwycać zgraną sylwetką. Poznajcie ulubione ćwiczenia Mirandy Kerr!

Tagi: ćwiczenia, jak ćwiczyć, jak modelki dbają o figurę, Miranda Kerr, sposoby modelek

miranda kerr

fot: BULLS

Miranda Kerr od zawsze zachwyca swoją figurą. Supermodelka może się pochwalić idealnymi wymiarami i wysportowanym ciałem. Nawet po urodzeniu synka Flynna gwiazda wybiegów zachwycała swoją sylwetką. Jaki jest sekret figury Mirandy Kerr? Oczywiście ćwiczenia i zdrowa dieta! Miranda Kerr uwielbia trenować. Teraz w wywiadzie dla Harper's Bazaar wyjawiła, jakie ćwiczenia najbardziej lubi i które z nich pomagają jej w utrzymaniu wspaniałego ciała.

Przeczytaj także: Jak dbać o włosy? Sekret pięknych włosów Mirandy Kerr

Miranda Kerr przyznała, że nawet jeśli ma tylko 10 minut wolnego czasu w ciągu dnia, to stara się wykorzystać te chwile jak najlepiej. Wtedy wykonuje planka. Gdy ma więcej wolnego czasu, to chodzi na swoje ulubione treningi.

Lubię Pilates, jogę, dużo chodzę. Nawet gdy po prostu siedzę, to wtedy napinam mięśnie brzucha. Napinanie mięśni można też trenować za biurkiem w pracy, w samolocie czy w samochodzie. Robię dużo takich drobnych ćwiczeń, bo chcę maksymalnie wykorzystać każdą chwilę. Podczas sesji zdjęciowych robię przysiady - przyznała Miranda Kerr.

Nie da się ukryć, że modelka może się pochwalić nie tylko świetnym ciałem, ale także silną wolą i samodyscypliną!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również