szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jacek Bilczyński promuje swoją książkę Fit jest sexy!

Jacek Bilczyński: FIT JEST SEXY! Zobacz nasz wywiad z najprzystojniejszym Polakiem!

Jacek Bilczyński, autor książki Fit jest sexy!, odwiedził redakcję portalu Glamki.pl. Profesjonalny dietetyk i trener osobisty opowiedział nam o fanaberiach gwiazd, z którymi pracuje, wyznał jakie kobiety mają u niego szansę oraz zdradził przepis na smakołyk, który możemy jeść bez wyrzutów sumienia. Zobacz nasz wywiad!

Tagi: jacek bilczyński, jacek bilczyński cennik, jacek bilczyński dietetyk, jacek bilczyński facebook, jacek bilczyński fit jest sexy, jacek bilczyński książka, jacek bilczyński pytanie na śniadanie, jacek bilczyński trening, jacek bilczyński zdjęcia

Jacek Bilczyński: FIT JEST SEXY! Zobacz nasz wywiad z najprzystojniejszym Polakiem!

Jacek Bilczyński

fot: Archiwum Jacka Bilczyńskiego

Jacek Bilczyński to Najprzystojniejszy Polak według magazynu Sukces, a także zdobywca tytułu Najlepsze ciało w Polsce, nadanego mu przez Telewizję Polską, portal Interia oraz Eksmagazyn. Krzywdzącym byłoby jednak ograniczanie jego zalet jedynie do świetnego wyglądu. Jacek Bilczyński jest bowiem wykwalifikowanym dietetykiem i trenerem osobistym, który właśnie wydał swoją pierwszą książkę Fit jest sexy, w której dzieli się z czytelnikami swoją profesjonalną wiedzą.

Nowy gwiazdor polskiego fitnessu opowiedział nam co znajdziemy w Fit jest sexy, porozmawiał z nami o kobiecości i męskości, a także wyznał co myśli o Ewie Chodakowskiej: Nie znam jej osobiście (...) Jak najbardziej jej sylwetka i figura świadczą o tym, że fitness jest bardzo ważną częścią jej życia (...) Zachęca kobiety do dbania o siebie i zmiany swojego stylu życia, i za to należą jej się ogromne brawa.

Jako trener osobisty osób publicznych, w tym m.in. polityka Roberta Biedronia, Jacek poznaje ich prywatne, jak się okazuje, często także dość zakompleksione oblicze. Nam Jacek Bilczyński zdradził największą gwiazdorską fanaberię, z jaką spotkał się w swojej karierze!

Zobacz nasz wywiad z Jackiem Bilczyńskim!
Autor: monroe

Zdjęcia: Archiwum Jacka Bilczyńskiego

Publikacja: 23.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jacek Bilczyński: Fit jest sexy! Fragmenty książki TYLKO NA GLAMKI.PL!
Jacek Bilczyński: Fit jest sexy! Fragmenty ...

Jacek Bilczyński to wykwalifikowany dietetyk, fizjoterapeuta oraz trener fitness, który wspaniałomyślnie podzielił się rozdziałami swojej książki Fit jest sexy! z czytelniczkami Glamki.pl! Jeśli interesuje cię zdrowy i aktywny tryb życia, ta ...