szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jak Ewa Wachowicz dba o figurę?

Ewa Wachowicz zdradziła sekret swojej figury w rozmowie z Glamki.pl! Gwiazda wyjawiła, jaką dietę stosuje i czy regularnie trenuje. Sprawdź, w jaki sposób Ewa Wachowicz dba o swoją figurę!

Tagi: Ewa Wachowicz, Ewa Wachowicz dieta, jak schudnąć?

Ewa Wachowicz

Ostatnio Ewa Wachowicz zachwyca swoją figurą! Gwiazda znacznie wyszczuplała i teraz może pochwalić się ciałem, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka!

Przeczytaj więcej o Ewie Wachowicz!

A przecież Ewa Wachowicz od lat jest związana z branżą kulinarną. Prowadzi własny program i nie ukrywa swojej miłości do jedzenia. W jaki sposób więc udało jej się zgubić zbędne kilogramy i wypracować tak idealną figurę?

Sekret swojej figury Ewa Wachowicz zdradziła w rozmowie z Glamki.pl. Zobacz koniecznie materiały wideo:

 

)

)

Autor: Kinga

Publikacja: 12.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Wachowicz o wiosennej diecie w rozmowie z Glamki.pl
Ewa Wachowicz o wiosennej diecie w ...

Ewa Wachowicz zdradza, jak zmienia się jej dieta na wiosnę. Co gwiazda je wiosną? Jak powinna wyglądać wiosenna dieta? Czy Ewa Wachowicz lubi kulinarne eksperymenty? Zobacz rozmowę Ewy Wachowicz z Glamki.pl!

EWA WACHOWICZ w stylu retro na okładce Gali. Gwiazda znowu na szczycie!
EWA WACHOWICZ w stylu retro na ...

Ewa Wachowicz, jurorka popularnego programu Top Chef, została gwiazdą okładki najnowszej Gali. Celebrytka pozuje w stylizacji retro, oczywiście jak przystało na gwiazdę kulinarnego show, możemy zobaczyć ją siedzącą na kuchennym blacie ...

EWA WACHOWICZ na planie programu Top Chef. Stylizacja Ewy Wachowicz. Ubierz się jak ona!
EWA WACHOWICZ na planie programu Top ...

Ewa Wachowicz pojawiła się na konferencji nowego programu Top Chef, który będziemy mogli zobaczyć niebawem na antenie telewizji Polsat. Była miss zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą i doskonałą stylizacją. Przygotowałyśmy dla Was zestaw ...