szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ćwiczenia jogi twarzy. Jak skutecznie walczyć ze zmarszczkami?

JOGA TWARZY: jak ćwiczyć żeby naturalny lifting twarzy przynosił efekty?

Joga twarzy to naturalny sposób na młody wygląd. Proste ćwiczenia pomogą ci w szybki sposób ujędrnić skórę twarzy, a nawet cofnąć proces starzenia. Jak to zrobić? Glamki przygotowały dla ciebie szybki zestaw ćwiczeń, które z łatwością wykonasz. Zobacz, jak cofnąć czas i zastosować naturalny lifting twarzy!

Tagi: face yoga, happy face yoga, joga, joga twarzy, joga twarzy co to, joga twarzy ćwiczenia, joga twarzy jak ćwiczyć, joga twarzy jak robić, joga twarzy na zmarszczki, joga twarzy- wikipedia

JOGA TWARZY: jak ćwiczyć żeby naturalny lifting twarzy przynosił efekty?

Joga twarzy: jak ćwiczyć?

fot: sxc.hu

JOGA TWARZY jest bezinwazyjna i bardzo skuteczna. Coraz więcej kobiet decyduje się na stosowanie prostych i zabawnych ćwiczeń, które poprawiają ogólny wygląd twarzy i samopoczucie! Naturalne ćwiczenia jogi twarzy stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze, a naprężone mięśnie dają efekt odmłodzonej skóry.

Praktykując jogę twarzy, zauważysz widoczne efekty już po 2-3 miesiącach. Po pół roku zmieni się koloryt twojej skóry, która stanie się bardziej napięta. Po roku ćwiczeń będziesz wyglądać jak po kosztownym liftingu lub zastrzykach z botoksu! Naturalna metoda jogi twarzy gwarantuje ci jednak młody wygląd przez bardzo długi czas (oczywiście przy ciągłym praktykowaniu ćwiczeń) bez efektu opadania owalu twarzy i karykaturalnego wyglądu. Kobiety, które decydują się spróbować jogi twarzy twierdzą, że to nie tylko doskonały sposób na zatrzymanie czasu, ale też zyskania kontroli nad własnym ciałem i twarzą, która do tej pory traktowana była jako odrębny, wręcz nietykalny, obszar ciała.

Zobacz: JOGA TWARZY: jak zatrzymać młody wygląd i pozbyć się zmarszczek na dobre?

Zabawne ćwiczenia jogi twarzy możesz wykonywać zawsze i wszędzie. Jednak najlepsze efekty przynosi ćwiczenie w skupieniu, dokładne powtarzanie asan (ćwiczeń) i systematyczne ich wykonywanie. Asany należy wykonywać po kolei, panując nad oddechem, robiąc krótkie przerwy na rozluznienie. Zacznij od parominutowej medytacji, serii wdechów i wydechów i rozluznienia twarzy. Następnie oczyść skórę i dokładnie ją nawilż. Teraz możesz już przystąpić do wykonywania ćwiczeń. Powodzenia! ;)

poprzedni
nastepny
JOGA TWARZY: Ćwiczenia, które pomogą ci utrzymać młody wygląd!

Marilyn Monroe: Ułóż usta jak do pocałunku i... całuj :) Możesz całować swój palec lub dłoń, stawiając opór mięśniom. To ćwiczenie pozwoli ci wzmocnić mięśnie w okolicach ust i sprawi, że staną się pełniejsze i bardziej seksowne. Poza tym to ćwiczenie jest zabawne i nastraja bardzo pozytywnie ;)

Zobacz: JOGA TWARZY: jak zatrzymać młody wygląd i pozbyć się zmarszczek na dobre?


Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 18.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JOGA TWARZY: Ćwiczenia, które pomogą ci utrzymać młody wygląd!
JOGA TWARZY: Ćwiczenia, które pomogą ci ...

JOGA TWARZY to najlepsza metoda na naturalną poprawę wyglądu i doskonałe samopoczucie. Zamiast krytycznie patrzeć na swoją twarz, która nieubłaganie poddaje się upływowi czasu, postaw na proste ćwiczenia, które poprawią jakość skóry ...

JOGA TWARZY: jak zatrzymać młody wygląd i pozbyć się zmarszczek na dobre?
JOGA TWARZY: jak zatrzymać młody wygląd ...

Joga twarzy to naturalny lifting, który możesz wykonać samodzielnie w prosty sposób! Koniec z botoksem i plastycznymi zabiegami! Dzięki prostym ćwiczeniom jogi twarzy odzyskasz witalność i doskonałe samopoczucie, a skóra na twojej ...