szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Horoskop tygodniowy na 2015!

Osoby spod znaku Koziorożca strzeżcie się! Czeka Was miłosna afera! Wodniki czeka wiele rozterek i wątpliwości, a Ryby już niedługo przestaną być samotne.

Tagi: horoskop na nowy rok 2015, horoskop rak, horoskop ryby, horoskop wodnik, horoskopy

Horoskop tygodniowy na 2015!

fot: mat pres

Horoskop tygodniowy klasyczny 05.01 - 11.01.14 opracowała >>>Moka

Koziorożec

Miłość: Osoby spod tego znaku będą wręcz ogarnięte falą namiętności, którą nie do końca można skojarzyć będzie ze spokojem czy umiarkowanym uczuciem, bo jeden obiekt może nie wystarczać. Szykuje się więc miłosna afera.

Praca: Po ostatnim dość wyczerpującym okresie, kiedy to „robota w rękach wam się paliła” nastaje czas spokoju, choć o stagnacji nie ma co mówić.

Finanse: Bliska dla ciebie osoba będzie liczyła na wsparcie, jednak nie pożyczaj zbyt wielkiej sumy, może niestety być kłopot z jej odzyskaniem.

Zdrowie: Uważaj na układ nerwowy, ostatni czas mocno go nadszarpnął.

Wodnik

Miłość: W uczuciach dużo rozterek i wątpliwości, warto więc je na krótkim  urlopie przeanalizować.

Praca: Działania, które podjęły w ostatnim czasie dobiegają końca ,ale co najważniejsze w sposób skuteczny, ponieważ nie uciekną one przed materialnym sukcesem.

Finanse: Dobry czas na zakupowe szaleństwo, budżet absolutnie na tym nie ucierpi.

Zdrowie: Uważajcie na gardło może dopaść was chrypka.

Ryby

Miłość: Jeśli jesteście samotni ten stan już niedługo potrwa, w związku trochę niedociągnięć, mogą pojawić się pretensje u partnera.

Praca: To nie czas na działanie, wykorzystać go należy na zbieranie informacji, na przyjrzeniu się faktom, gdyż zrozumienie istoty sprawy przyniesie więcej korzyści niż bezskuteczna szarpanina.

Finanse: Zaskoczenie, ale skoro ostatnimi czasy tyle wydatków się nagromadziło, nie dziwne że konto jest mocno nadszarpnięte.

Zdrowie: Warto też zaopatrzyć się w ciepły kocyk wieczorową porą, skłonne jesteście bowiem na przeziębienia.

Baran

Miłość: W związkach nerwowo, co może was frustracji prowadzić, Postarajcie się znaleźć więcej czasu, aby na spokojnie porozmawiać.

Praca: Barany mogą teraz ubolewać nad brakiem motywacji, uciekać zaczną w świat fikcji, fantazji nie mającej nic z rzeczywistością, ale i stawiać zbyt wygórowane oczekiwania wobec pracowników.

Finanse: Szykuje się nowe źródło dochodów, jednak nie wydawajcie już teraz tego co jeszcze zarobione nie zostało.

Zdrowie: Do karnawałowych zabaw zdrowie będzie mocno dopisywać.

Byk

Miłość: Serdeczna atmosfera będzie sprzyjała do zbierania sił w tym mocno pracowitym tygodniu. Partner będzie cię mocno wspierał.

Praca: Ostro zakasacie  rękawy do działania,  gdyż skończyły się wątpliwości w którą stronę macie podążać.

Finanse: Będziecie nieugięte i zdeterminowane, aby swój cel osiągnąć-głównie skoncentrujecie się w tym tygodniu na swoim stanie posiadania, aby bezpieczniej materialnie się poczuć.

Zdrowie: 100% witalności, jesteś przykładem krzepy dla innych znaków.

Bliźnięta

Miłość: Mocne odrodzenie zarówno w sferze uczuciowej do wiosny jeszcze daleko ale ty jej symptomy już mocno wyczuwasz.

Praca: Zaczną spływać nowe oferty, otworzą się ciekawe możliwości, pojawia się ludzie, którzy będą pomocni co sprzyjać będzie sprzyjać nowym inwestycją.

Finanse: Konto bankowe nie będzie zmartwieniem, śmiało możecie pozwolić sobie na przyjemności.

Zdrowie: Zabezpieczajcie twarz przed wyjściem na wiatr, łatwo teraz mogą wam pękać naczynka.

Rak

Miłość: Mimo, że z natury jesteście łagodne lepiej teraz w szranki z wami nie wchodzić. Najbliższe osoby na taką w was  zmianę mogą z warczącymi słowami odchodzić.

Praca: Będą ostre w wyrażaniu swych opinii, szykują się słowne potyczki i dyskusje.

Finanse: Tydzień w którym mocno za kieszeń się trzeba będzie trzymać, uważajcie na portfel, ktoś mocno się będzie do niego uśmiechać.

Zdrowie: Nie pędźcie nazbyt szybko z zakupami do domu, grożą wam stłuczenia.

Lew

Miłość: Obniżony nastrój będzie skłaniał do skupienia się na ulubionej lekturze przy dźwiękach muzyki, niż na szumnym życiu towarzyskim. Więcej zaufania do partnera inaczej ciężko wam będzie pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Praca: Uwaga na formalności, wszystkie niedopatrzenia mogą mieć  przykre konsekwencje urzędowe.

Finanse: Ograniczcie wydatki, to nie jest dobry moment na szaleństwo zakupowe.

Zdrowie: Na opuchnięte oczy od kłopotów i niewyspania warto zaopatrzyć się w krem z kofeiną.

Panna

Miłość: Mocno się ukoicie przy bliskiej osobie, ale i wśród przyjaciół, z którymi szykują się niepowtarzalne spotkania.

Praca: Ciężko w tych dniach będzie o spokój, natłok spraw, narastające zaległości ,mocno nadszarpną nerwy  statecznym  pannom.

Finanse: Premia czy podwyżka za poniesiony trud  i wkład pracy mocno was podbuduje i optymistycznie nastroi. Będą dochodzić do was informacje, które śmiało możecie przerobić na dodatkowe wpływy do portfela.

Zdrowie: Warto w tych dniach umówić się na wizytę kontrolną do stomatologa.

Waga

Miłość: Sprawy uczuciowe odłożycie na bok dla osób w związkach ,miła domowa atmosfera ukoi i romantycznie nastroi na długie jesienne wieczory.

Praca: Warto rozejrzeć się za nową pracą, skoro w tej już czujecie się mocno wypaleni, to bardzo  dobry czas na jej szukanie.

Finanse: to czas kiedy mocno za kieszeń powinny się trzymać, nie sprzyja polot w zakupach, mogą odezwać się dawni dłużnicy, tudzież nadprogramowe wydatki pojawić.

Zdrowie: Uwaga na zakażenia układu oddechowego.

Skorpion

Miłość: Nowa miłość ? Jednak jest to dopiero początek, postarajcie się o ich pozytywny przebieg bez tworzenia na ten czas nazbyt odległych wizji.

Praca: Cała naprzód, ogromnie energiczny i entuzjastyczny czas, warto więc go wykorzystać, aby rozszerzyć możliwości działania na polu zawodowym i partnerskim.

Finanse: Stabilne więc można śmiało patrzeć do przodu.

Zdrowie: W tych dniach jesteście chodzącym przykładem wigoru.

Strzelec

Miłość: Piękny czas, miłość sama do was płynie, warto jej nie przegapić.

Praca: Uwaga na szefostwo, każde niedociągnięcie skończyć się może wizytą na dywaniku lepiej więc w tych dniach rzetelnie wywiązywać się z obowiązków, aby nie pożegnać się z premią czy nawet stanowiskiem pracy.

Finanse: Nie będziecie teraz miały ochoty na zbędne wydatki, bliscy mogą to podsumować jako skąpstwo i się lekko oddalić.

Zdrowie: Nie przejadajcie się, a już na pewno nie wyjadajcie niczego z lodówki co jest wątpliwej świeżości, jeśli chcecie uniknąć nieżytów żołądkowo-jelitowych.

Zdjęcia: mat pres

Publikacja: 02.01.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...