szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co podarwoać kobiecie na 8. marca, aby na pewno była szczęśliwa?

Dzień Kobiet: jakie prezenty są najlepsze, a jakie najgorsze? Co życzymy sobie dostać 8 marca?

Jakie prezenty chciałybyśmy dostać na Dzień Kobiet, a jakich absolutnie sobie nie życzymy? Przedstawiamy najlepsze i najgorsze prezenty dla kobiet! Wszystkim Paniom życzymy, aby 8 marca otrzymały swoje wymarzone prezenty!

Tagi: 8 marca, co kupić dziewczynie, dzień kobiet, dzień kobiet 2015, najgorsze prezenty dla kobiet, prezent, prezent dla dziewczyny, PREZENT DLA KOBIETY, prezenty, prezenty dla kobiet, prezenty na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet: jakie prezenty są najlepsze, a jakie najgorsze? Co życzymy sobie dostać 8 marca?

Jakie prezenty z okazji dnia kobiet są najbardziej trafione?

fot: sxc.hu

Zbliża się Dzień Kobiet i wiele z nas otrzyma upominki bardziej lub mniej trafione. Szczęściary, które 8 marca dostaną wymarzone prezenty, uradują się, inne będą robić dobrą minę do złej gry i pocieszać się, że najważniejsza jest dobra intencja... Sugerujemy, żebyś po przeczytaniu artykułu zostawiła tę stronę otwartą i wyszła na dłuższą chwilę z pokoju. Może Twój partner przeczyta, dowie się, jakie są najlepsze prezenty dla kobiet i dzięki temu zaliczysz się do pierwszej grupy! :)

 

Najlepsze prezenty dla kobiet:

 

1. Drogie kosmetyki do makijażu

To prezent, który zawsze sprawia nam radość. Partner nie musi nawet dobrze znać naszego gustu – ekskluzywna mascara lub zestaw cieni do powiek to prezent, który ucieszy każdą kobietę. Wspaniałe są również markowe perfumy, ale tu już dobrze by było, gdyby mężczyzna wiedział przynajmniej z grubsza, jakie zapachy lubimy, a zwłaszcza jakich nie znosimy.

2. Elegancka biżuteria

Najlepiej klasyczna lub ręcznie robiona. Klasyczne kolczyki, bransoletka czy kolia od uznanego producenta nie stwarzają ryzyka nietrafienia w gust albo rozminięcia się z panującą modą – na tym właśnie polega urok klasyki. Z kolei biżuteria ręcznie robiona bywa ekstrawagancka i ryzyko jest większe, za to jeśli ktoś utrafi w nasz gust, z pewnością zapamiętamy to na długo.

3. Weekend w SPA

Cudowny prezent dla każdej kobiety. Może też być zwykła wycieczka w ciekawe miejsce albo np. skok na spadochronie czy przejażdżka wyścigowym autem po torze (o ile lubisz ekstremalne przeżycia).

4. Bilet na koncert ulubionego zespołu

Tu wprawdzie konieczna jest znajomość gustów, ale o ulubionej muzyce zwykle rozmawiamy z mężczyzną na samym początku znajomości, zatem prawdopodobieństwo trafienia jest wysokie. Niezły jest też bilet do teatru lub karnet do kina.

5. Dobra książka

Klasyczny, prawie zawsze udany prezent, pod warunkiem że partner choć trochę zna twoje upodobania. Może też być album uznanego twórcy.

 

Najgorsze prezenty na Dzień Kobiet

 

1. Akcesoria kuchenne

Nowoczesną kobietę, która nie jest zdeklarowaną pasjonatką gotowania, wkurzy nawet najlepszy robot kuchenny, najpiękniejszy garnek i najgrubsza książka kucharska. Bo co partner chce przez to powiedzieć? Że ona ma gotować? Z tego samego powodu nie życzymy sobie dostać np. odkurzacza.

2. Kosmetyki poprawiające urodę

Krem przeciwzmarszczkowy, balsam antycellulitowy lub wyszczuplający, preparat na trądzik kupimy sobie same. Mężczyznom nie powinno nawet przez myśl przejść, że używamy takich rzeczy! :) Co innego samej widzieć swoje niedoskonałości, a co innego przekonać się (dzięki prezentowi), że partner też je dostrzega. Nie życzymy sobie również bielizny wyszczuplającej!

3. Same kwiaty

Owszem, lubimy dostawać kwiaty. Ale w towarzystwie. Jeśli otrzymujemy na Dzień Kobiet wyłącznie bukiet, wiemy już, że partner nie zadaje sobie wysiłku, by sprawić nam radość, idzie po linii najmniejszego oporu.

4. Whisky lub inny mocny alkohol

Część z nas owszem lubi dostawać alkohol, ale na Dzień Kobiet wolałybyśmy coś bardziej wyszukanego. Poza tym whisky, koniak czy brandy to prezenty dla mężczyzn. Partner kupuje je z nadzieją, że jemu samemu więcej zostanie niż tobie...

5. Słodycze

Fatalny prezent dla kobiety z dwóch powodów. Po pierwsze znów po nim widać, że partner nie wysilił się specjalnie, potraktował sprawę sztampowo. Po drugie większość z nas dba o linię – no i co zrobić z wielką bombonierą?

Wszystkim Czytelniczkom życzymy udanego Dnia Kobiet i samych trafionych prezentów!

Autor: bond

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 08.03.2016, Aktualizacja:

Zobacz również
Idealny prezent na Dzień Kobiet? O czym marzy każda dziewczyna?
Idealny prezent na Dzień Kobiet? O ...

Dzień Kobiet obchodzony jest 8 marca i tego dnia zwyczajowo mężczyźni kupują kobietom drobne upominki. Prezenty są jednak dość problematyczne, ponieważ żeby trafić w gust osoby obdarowywanej trzeba tę osobę doskonale znać ...