szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak składać noworoczne życzenia w stylu glamour?

Życzenia Noworoczne: Jak i komu je składać zgodnie z zasadami savoir-vivre?

Życzenia Noworoczne to test na kreatywność. Możesz oczywiście posiłkować się gotowymi wierszykami, ale pamiętaj, że to droga na skróty. Nie ma w niej nic glamour. Jeśli chcesz uchodzić za kobietę glamour, powinnaś życzyć bliskim i znajomym pomyślności w Nowym Roku za pomocą innych, bardziej wyszukanych metod. Przeczytaj jakich!

Tagi: jak składać życzenia, jak składać życzenia noworoczne, jak składać życzenia podczas zabawy sylwestrowej, sylwester, sylwester 2012, życzenia na sylwestra, życzenia noworoczne

Życzenia Noworoczne: Jak i komu je składać zgodnie z zasadami savoir-vivre?

Życzenia Noworoczne najlepiej składać na kilka dni przed sylwestrem

fot: Dinner Series, flickr.com

Składanie życzeń noworocznych można co prawda zostawić na ostatni dzień roku 2012, ale właściwsze byłoby złożenie ich na kilka dni przed sylwestrem. SMS to ostateczność. Unikaj gotowych wierszyków. Rzadko są dowcipne, a prawie zawsze dowodzą tego, że nie masz czasu lub lekceważysz kogoś na tyle, że nie piszesz nic osobistego.

Zdecydowanie bardziej glamour są eleganckie kartki, przeznaczone specjalnie na tę okazję. Uważaj tylko, by nie kupować takich, które mają już wydrukowane życzenia. Dlaczego? Taka kartka nie ma w sobie nic osobistego. Obdarowany na pewno nie będzie czuł, że jest dla ciebie kimś wyjątkowym. Jeśli już naprawdę nie masz czasu, ani koncepcji jak napisać noworoczne życzenia - przynajmniej je własnoręcznie podpisz.

Życzenia noworoczne najbliższym składaj bezpośrednio!

Od kilku lat w Polsce utarł się zwyczaj wysyłania życzeń SMS-em tuż po północy, gdy korki szampana już wystrzeliły i wyściskaliśmy się z osobami bawiącymi się z nami na jednej imprezie. Lepiej jest jednak do bliskich zadzwonić.  Naturalnie, aby zostać usłyszaną, nie powinnaś tego robić z gwarnej sali. Jest bowiem spore zagrożenie, że bliscy nie usłyszą ani jednego twojego słowa… Lepiej  będzie, jeśli poczekasz dwie godziny, aż szalona atmosfera początku roku opadnie i na spokojnie porozmawiasz z rodziną. Możesz również złożyć życzenia noworoczne 1 stycznia 2013 roku w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

Życzenia noworoczne dla współpracowników

Miłym zwyczajem jest składanie sobie życzeń w pracy. Jeśli nie chcesz się ściskać i całować ze wszystkimi osobami, z którym współpracujesz, to dobrym pomysłem będzie złożenie im życzeń e-mailem. W pracy to zupełnie dopuszczalne: możesz na przykład napisać jakiś dowcipny tekst czy dołączyć grafikę. Możesz to zrobić oczywiście już w Nowym Roku. Jeśli jednak zależy ci na tym, aby atmosfera była bardziej familijna, złóż wszystkim życzenia osobiście. To nie musi być długie przemówienie. Wystarczy, że witając się z każdą osobą, dodasz, że życzysz jej wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Autor: Miss Q

Zdjęcia: flickr.com Dinner Series

Publikacja: 30.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Sylwester i karnawał: jak pić alkohol, żeby się nie upić i uniknąć kaca
Sylwester i karnawał: jak pić alkohol, ...

Sylwester tuż tuż… Ten nocy zawsze towarzyszy alkohol. Wieczór sylwestrowy może być wspaniały, ale potem... Przedawkowanie alkoholu ma różne nieprzyjemne skutki, z których jednym jest kac. Podpowiadamy, jak pić alkohol, żeby sobie ...

10 pomysłów na udanego sylwestra: co robić w wieczór sylwestrowy?
10 pomysłów na udanego sylwestra: co ...

Sylwester to wyjątkowa noc i chcesz nieźle się zabawić. Ale gdzie i jak? Która impreza sylwestrowa będzie dla ciebie najlepsza? Poznaj nasze pomysły na udanego sylwestra! Z pewnością wybierzesz opcję dla siebie!