szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Życzenia na Wielkanoc. Jak napisać oryginalne życzenia wielkanocne?

Życzenia wielkanocne. Fajne i oryginalne życzenia i wierszyki na Wielkanoc

Nie masz pomysłu na świąteczne życzenia wielkanocne? Co zrobić żeby życzenia były oryginalne, kolorowe i wesołe? Zobacz nasze propozycje najfajniejszych wielkanocnych wierszyków o zajączkach, barankach, kolorowych pisankach i mokrym Dyngusie!

Tagi: fajne życzenia na wielkanoc, najpiękniejsze życzenia wielkanocne, Wielkanoc, wierszyki wielkanocne, życzenia na wielkanoc, ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE, życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne. Fajne i oryginalne życzenia i wierszyki na Wielkanoc

Wesołego Alleluja i smacznego jajka życzą Glamki!

fot: sxc.hu

Życzenia wielkanocne muszą być wesołe i oczywiście, od serca! Spraw, by Twoi bliscy poczuli się wyjątkowo w te piękne wiosenne święta i wyślij fajne życzenia sms-em lub zapisz je w wielkanocnej karcie. Nie masz pomysłu? Bez nerwów! Przygotowałyśmy dla Ciebie zestaw najfajniejszych wierszyków i najpiękniejszych życzeń świątecznych, które pokocha Twoja rodzina i znajomi. Wiesz już, które wybierzesz?

Zobacz także: Życzenia na WIELKANOC. Fajne wierszyki, rymowanki i życzenia z okazji świąt Wielkanocnych!

Pełny koszyk dziś naszykuj, wyśmienitą upiecz babkę. Na śniadanko wielkanocne każdy ma niemałą chrapkę.

A już jutro po kryjomu nalej wody pełne wiadra. Zaskocz w poniedziałek z rana babcię, wujka oraz szwagra!

*

Pisanych jajeczek, wierzbowych bazieczek, kiełbasy święconej, dużo chrzanu do niej, baby polukrzonej, kukiełki plecionej, zmartwychwstania w duszy i wiosny po uszy!

*

Wielkanocny zając przez pola pomyka, krajobraz rozkwita. Wpadł już do ogródka i choć tchu brakuje Świąteczne życzenia szybko recytuje: Alleluja wesołego, pysznego święconego, Dyngusa mokrego i spokoju wszelkiego!

*

Samych radości! Kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku. Kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej

*

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

Z okazji świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego Dyngusa, życzy...

ZOBACZ FILM WIDEO

Obejrzyj koniecznie FILM WIDEO Wielkanocny stół

Żeby świąteczne potrawy pięknie prezentowały się na wielkanocnym stole, pomyśl o jego prostym i jednocześnie eleganckim nakryciu.

Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 02.04.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Życzenia wielkanocne. Jak je składać, żeby nie były sztampowe?
Życzenia wielkanocne. Jak je składać, żeby ...

Wesołych świąt...i co dalej? Twoje życzenia wielkanocne wyglądają właśnie tak? Skorzystaj z wierszyków i smsowych życzeń na Wielkanoc autorstwa Glamek. Zabawnie, świątecznie i zawsze stylowo! Podpowiadamy, jakie życzenia wielkanocne wysłać sms-em.

Wielkanoc MAGDY GESSLER. Jakie potrawy na Wielkanoc poleca Magda Gessler?
Wielkanoc MAGDY GESSLER. Jakie potrawy na ...

Magda Gessler radzi jak powinien wyglądać wielkanocny stół. Jakie potrawy powinny się na nim znaleźć i jaką atmosferę warto stworzyć, by Wielkanoc była wyjątkowa. Sprawdź, co poleca prowadząca Kuchenne rewolucje.