szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Śmierć po tabletkach na odchudzanie DNP

DNP: tabletki odchudzające grożą śmiercią

Uważaj na tabletki odchudzające DNP! Dwudziestolatka z Warszawy zmarła po kuracji dinitrofenolem. Cudowne kapsułki na odchudzanie kupiła przez internet. Lekarze ostrzegają! Dinitrofenol może być bardzo groźny!

Tagi: jak szybko schudnąć, jak szybko zrzucić wagę, odchudzanie, pigułki odchudzające, pigułki odchudzanie, preparat na odchudzanie, preparaty na odchudzanie, środki na odchudzanie, środki odchudzające, tabletki na odchudzanie, tabletki odchudzające

UWAGA NA TABLETKI ODCHUDZAJĄCE: możesz od nich umrzeć! Środki odchudzające grożą śmiercią. Uważaj na magiczne pigułki na odchudzanie

Przyjmowanie magicznych tabletek na odchudzanie może skończyć się śmiercią

fot: BULLS

Uwaga na magiczne tabletki odchudzające DNP. Środki na odchudzanie sprzedawane w internecie mogą być bardzo niebezpieczne. Grożą nawet śmiercią. Dwudziestolatka z warszawskiej Pragi zmarła po kuracji dinitrofenolem. Lekarze przyznają, że terapia jest skuteczna, ale także śmiertelnie niebezpieczna.

Matka dziewczyny opowiada, że jej córka zaczęła się źle czuć, brakowało jej powietrza i ciągle parowała z niej woda. Młoda kobieta bardzo się pociła, a przy tym nie mogła oddychać i czuła, że się dusi. Dwudziestolatka nie powiedziała rodzinie o tym, że kupiła wspomagacze odchudzania.

Śledczy ustalili, że przez 9 dni zmarła połknęła aż 40 pigułek. Trafiła do szpitala na warszawskiej Pradze, ale lekarze niewiele mogli zrobić, bo prawdopodobniej pacjentka brała toksyczne środki także w szpitalu.

Dlatego ostrzegamy! Dinitrofenol jako lek jest  nielegalny. Jest środkiem szeroko stosowanym w przemyśle chemicznym m.in do produkcji barwników czy herbicydów. Co ważne, razem z dawką wzrasta też toksycznie działanie preparatu. Skuteczne w działaniu, są tylko dawki na granicy śmiertelnych. Dodajmy, że tylko w 2012 roku na świecie było ponad 60 podobnych przypadków śmierci po połknięciu tabletek na odchudzanie z DNP.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak skutecznie schudnąć? Część 1: dieta
Jak skutecznie schudnąć? Część 1: dieta

Wiosną kluby fitness przeżywają oblężenie, a kobiety szukają… diety cud. Temat odchudzania powraca niczym bumerang. A to dlatego, że chcemy mieć piękną sylwetkę i czuć się lekko. Jednak często walka o piękną ...