szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dieta modelek. Co mogą, a czego nie mogą jeść modelki?

ZAKAZANE produkty dla modelki. Sprawdź, czego NIE MOŻE jeść!

Restrykcyjna dieta, sport, sen... co jeszcze powinnaś wiedzieć o zdrowym odżywianiu? Sprawdź produkty, które nie mogą znaleźć się w lodówce modelki!

Tagi: dieta, dieta modelek, Jamie Nelson, jestem gruba, lato 2013, Marinet Matthee, moda 2013, sesja zdjęciowa, styl 2013, zdrowe odżywianie, zdrowe produkty

Marinet Matthee w sesji zdjęciowej Jamie Nelson

Marinet Matthee w sesji zdjęciowej Jamie Nelson

fot: EB

Jeśli marzysz o urodzie Kate Moss, nogach Anji Rubik i szczupłej sylwetce Cary Delevingne, musisz pamiętać o zdrowym odżywianiu i dobrej (najlepiej stworzonej specjalnie dla Ciebie) diecie.

Jak dowiedzieliśmy się od zaprzyjaźnionych modelek, głodówka nie przynosi żadnych efektów. Oczywiście, musimy dbać o sylwetkę. O lodach, watach cukrowych, ciasteczkach z kremem musimy niestety zapomnieć. W grę nie wchodzą także wszelkie potrawy smażone. Frytki z Maca? Zapomniałam, kiedy ostatni raz je jadłam - mówi jedna z modelek.

Dziewczyny polecają natomiast produkty light, np. jogurty, warzywa, owocowe przeciery. Ważne jest także systematyczne nawadnianie organizmu. Dziennie piję do 2 litrów wody - przyznaje Helena Christensen.

Spis zakazanych produktów narzuca nam agencja. Jeśli nasze wymiary osiągnęły poziom krytyczny, eliminujemy z diety przede wszystkim chleb - dodaje legendarna modelka.

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 06.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również