szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

KONKURS ZAKOŃCZONY

Prawdziwe z Was fajterki Tysiące porad, opinii, stylizacji, przepisów... w trzy tygodnie! Dzięki Wam my też nie odpuszczamy i organizujemy następne akcje. Już teraz do wygrania ekskluzywna biżuteria, a wkrótce kolejne konkursy. Zapraszamy!

Przypominamy, że Nicki Laureatek nagród specjalnych w konkursie Women Bloxing Club zostaną opublikowane na stronie "WYNIKI" 26.04.2013 r.

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsze blogi:
Konkurs dla blogerów! Śledzisz nowe kolekcje? Lubisz eksperymentować z modą? Masz pomysły na stylizacje? Dołącz do konkursu! Opisz ulubiony styl lub trend w makijażu, pokaż nową fryzurę albo stylizacje paznokci. A może lubisz eksperymentować w kuchni? Masz sprawdzone przepisy kulinarne? Podziel się z innymi. Każdy wpis na bloga jest punktowany i zwiększa Twoje szanse na nagrodę! Glamki.pl to portal skierowany do młodych kobiet zainteresowanych modą, urodą i lifestylem. W serwisie pojawiają się aktualne informacje dotyczące nowych kolekcji znanych marek odzieżowych, must have sezonu, relacje z pokazów mody, trendy w urodzie, modne fryzury i dodatki. Moda i uroda jest pokazana w sposób praktyczny - tak, byś mogła nie tylko dowiedzieć się, co jest modne i jak ubierają się gwiazdy, ale także, jak wykorzystać te informacje w kreowaniu własnego wizerunku. Ale nie tylko! Dzięki sekcji blogów zapewniamy Wam możliwość dzielenia się pomysłami na stylizacje i prowadzenie modowych blogów. Dołącz do nas!