szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj kobiety, o których fantazjują faceci

10 kobiet, o których marzą mężczyźni

Mężczyźni kochają wszystkie kobiety. Do niektórych typów kobiet mają jednak większą słabość... Czy jesteś kobietą, o której fantazjują mężczyźni?

Tagi: faceci porady, jak znaleźć chłopaka, jak znaleźć faceta, jak znaleźć męża, męskie fantazje, mężczyźni, mężczyźni kobiety, nimfomanka, seksoholiczka, typy kobiet, typy mężczyzn, związki porady

10 kobiet, o których marzą mężczyźni

Kobiety, o których fantazjują faceci

fot: sxc.hu

1. Dziecinna

Tak to jakoś działa, że im poważniejszy, znajdujący się na wysokim stanowisku facet, tym bardziej frywolną i niedojrzałą partnerkę sobie wybiera. Być może jest to związane z potrzebą ożywienia radością i spontanicznością jego prawdopodobnie nudnego i z pewnością stresującego życia.

2. Tajemnicza

Każdego faceta kręci pewna dawka tajemnicy w kobiecie. Prawdopodobnie dlatego badania na grupach mężczyzn wykazują, że ciągle za seksowniejsze uważają oni zdjęcia kobiet w bieliźnie niż w totalnym negliżu, który nie pozostawia nic dla wyobraźni. Nie opowiadaj mu zatem o całym swoim życiu na pierwszej randce, niech on odkrywa Cię powoli.

3. Seksoholiczka

Kobieta kochająca seks i potrzebująca go w dawkach dużo większych niż mężczyźni to ciągle rzadkość. Pokaż mi mężczyznę, który nie byłby zainteresowany poznaniem takiego „przypadku”. Niekoniecznie zakończyłoby się to oświadczynami czy nawet poważnym związkiem, ale na pewno swoistą „wymianą doświadczeń”.

4. Chodząca niewinność

Nasi ziemscy Marsjanie to naprawdę trudne do rozpracowania istoty. W opozycji do seksoholiczki, wśród kobiet ubóstwianych przez mężczyzn, mamy niewinne dziewczę, które potrzebuje nauczyciela i przewodnika po świecie seksu. Każdy z nich chciałaby się nim stać chociaż raz w swoim życiu.

5. Bohaterka akcji

Nie musisz od razu stylizować się na Larę Croft, ale jeśli zawsze marzyłaś o uprawianiu sportu ekstremalnego lub wyczynowego – może czas spróbować? Mężczyźni uważają odważne, wysportowane kobiety za ociekające seksem niczym potem i... uwielbiają się nimi chwalić przed kolegami.

6. Rozpuszczona

Kobiety, które stawiają siebie na pierwszym miejscy oraz uwielbiają sprawiać sobie przyjemność, bardzo pociągają mężczyzn. Głodna wrażeń dama to przecież ulubiona bohaterka ich fantazji. Jej okrzyki podniecenia na widok butów w sklepie czy zmysłowe oblizywanie palców po wyśmienitym deserze kojarzy im się tylko z jednym...

7. Pewna siebie

Stara to prawda, że pewność siebie doda seksapilu nawet najbardziej przeciętnej dziewczynie. Kanony piękna tracą ważność przy pewnym spojrzeniu, rozbrajającym uśmiechu i rozbujanym kroku. Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta pewna swoich umiejętności, kochająca swoje ciało i mówiąca wprost czego pragnie.

8. Mamuśka

Wielu mężczyzn to po prostu „duże dzieci”, które chciałyby żeby całe życie ktoś nad nimi czuwał i sprawował nad nimi opiekę. W takich przypadkach mężczyzna będzie szukał partnerki, która najbardziej przypomina jego mamę. Nie wiń ich za to! Takie postępowanie działa w dwie strony!

9. Diva

Mimo że seksowne divy to kobiety, o których mężczyźni nad wyraz często fantazjują, rzadko kiedy mają odwagę, by się do nich zbliżyć. Dlatego jeśli jesteś typem divy, wyślij sygnał temu, który wzbudza Twoje zainteresowanie. W przeciwnym razie możesz nie doczekać się pierwszego kroku z jego strony...

10. Nietypowa

Tu zdania są podzielone, jednak wielu facetów uwielbia kobiety, które wywołują uśmiech na ich twarzach bądź otwierają ich na nowe, nieznane dotąd doznania. Działa tu podobny schemat jak w przypadku dziecinnego typu kobiety.

Autor: monroe

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 23.08.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...