szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

12 sekretów długiego związku [SPRAWDZONE SPOSOBY]

12 sprawdzonych sposobów, jak utrzymać przy sobie partnera na długo. To działa!

Tagi: miłość problemy, psychologia związku, związki

BECKHAMOWIE dla Vouge Paris. Zobacz sesję Victorii i Davida Beckhama dla francuskiego Vogue

Długotrwały związek, stabilizacja i kochający partner u boku którego chciałabyś się budzić do końca swojego życia? Jeśli marzysz o długiej relacji, z pewnością masz dość życia singielki. Mimo iż większość przyjaciółek uważa, że znalezienie tego jedynego księcia graniczy z cudem, okazuje się, że długi związek to wcale nie utopia. Naprawdę! Wystarczy poświęcić relacjom trochę wysiłku i na pewno zobaczysz zmiany.

Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. Oto 12 sekretów, które powinnaś wiedzieć o długich związkach. Uwaga! Rady przetestowane na parach, które są ze sobą już wiele lat. Jak oni to robią?

1. Pytaj go codziennie, jak minął dzień. Tak, codziennie!

Prosta zasada, o której tak często zapominamy. Pamiętajcie, nasz partner często może mieć problemy z wyrażaniem swoich uczuć i potrzeb. Pomóż mu w tym. Pokaż, że Tobie naprawdę zależy.

2. Nie pozwól chwilowej złości zepsuć Wam relacji

Kłótnie zdarzają się często, ale nie każda z nich prowadzi do rozstania. Zastanów się kilka razy, zanim powiesz To koniec!

3. Związek to nie tylko pasja, ale i obowiązki

Pamiętaj o tym, gdy następnego razu Twój partner zaproponuje Ci obejrzeć mecz. Tak, wiemy, że wolałabyś w tym czasie pójść na zakupy.

4. Czas na przerwę

Oczywiście, chciałabyś spędzać z nim każdą wolną chwilę. Pamiętaj jednak, że Twój partner chce mieć też chwilę dla siebie i swoich przyjaciół. Mała przerwa kilka razy w tygodniu odświeży Wasz związek. Daj mu czas, by za Tobą zatęsknił.

5. Pocałunek na dzień dobry

Właściwie nie tylko na dzień dobry. Każda pora jest dobra na namiętny pocałunek.

5 typów chłopaków, z którymi NA PEWNO spotykałaś się, będąc dwudziestolatką >>>

6. Traktuj jego rodzinę tak jak swoją

Nigdy, przenigdy nie każ swojemu partnerowi wybierać pomiędzy rodziną a Tobą. Traktuj jego rodziców jak swoich. Staraj się pozyskać ich przychylność, aby oni też grali w Twojej drużynie. Ten chwyt sprawdza się najlepiej podczas kłótni. Jeśli jego matka pokocha Cię jak córkę - z pewnością będzie mu niełatwo z Tobą zerwać.

7. Kocham cię, ale czy codziennie?

Nie przesadzaj z mówieniem mu kocham cię. Magiczne słowa, na które tak długo czekałyśmy powinny mieć bardzo specjalne miejsce w Twoim leksykonie. Nie warto nimi się rzucać na dzień dobry.

8. ... to jednak nie znaczy, że nie powinnaś rozmawiać z nim o uczuciach

Jeśli coś Cię martwi, najlepszym i właściwie jedynym sposobem na rozwiązanie problemu jest rozmowa. Powiedz mu, co Cię niepokoi.

9. Nie śmiej się z jego wydatków

Mamy różne wydatki i całkowicie inną piramidę wartości. Jeśli dla Ciebie wydanie kilkuset złotych na kosmetyki to norma, nie warto krytykować jego pasji do gadżetów.

Sprawdź też: 5 kłamstw o miłości z lat 90. >>>

10. Nie warto się spóźniać

Nie warto myśleć, że on zawsze musi na Ciebie czekać. Oczywiście, jesteś księżniczką, ale musisz też cenić jego czas. Następnym razem zacznij robić makijaż 20 minut wcześniej.

11. Zawsze odpowiadaj na wszystkie jego wiadomości czy telefony

Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego. Postaw się na jego miejscu. Co byś zrobiła, gdyby Twój wybranek zignorował Twoją słodką wiadomość na dobranoc?

12. Bądź spontaniczna

Poranny seks czy romantyczna kolacja na ostatnią chwilę? Wyjazd na krótkie wakacje czy prezent bez żadnej specjalnej okazji? Nie pozwól codziennej rutynie zgasić Waszą pasję.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: EB

Publikacja: 25.09.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Kobiece ubrania, które nie podobają się mężczyznom
Kobiece ubrania, które nie podobają się ...

Kobiety chcą, by strój był wygodny, ale i podkreślał ich atrakcyjność – pokazało niedawne badanie Gfk Polonia dla eSexy.pl. Mężczyźni chcą z kolei, by kobieta strojem podkreślała swoje atuty. Ale uwaga – choć ...

5 typów chłopaków, z którymi z pewnością się spotykałaś, będąc 20-latką
5 typów chłopaków, z którymi z ...

Żaden z nich nie był idealnym partnerem na całe życie, ale przygoda, namiętność, uczucia i ten naiwny romantyzm pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Oto 5 typów chłopaków, z którymi się spotykałyśmy ...