szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Na czym opiera się nasza miłość do mężczyzn?

25 powodów, dla których kochamy mężczyzn

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, jednak różnice te wcale nas nie zniechęcają! My kobiety kochamy przystojnych, męskich facetów. Za co konkretnie?

Tagi: damsko-męskie, dlaczego mężczyźni, kobieta i mężczyźni, kobiety i mężczyźni, kobiety seksu, mężczyźni, mężczyźni kochają zołzy, mężczyźni którzy, przystojni mężczyźni, seks kobiety, seks mężczyźni, seks uczucia, zapach dla mężczyzny, związek

25 powodów, dla których kochamy mężczyzn

Dlaczego kochamy mężczyzn?

fot: sxc.hu

1. Tzw. „zarost piątej po południu”, czyli zarost, który pojawia na przystojnej twarzy Twojego mężczyzny po południu w dniu, w którym golił się rano. Czy jest coś bardziej męskiego i seksownego?

2. Bezgraniczne uwielbienie seksu. Tak naprawdę niespecjalnie istotne jest czy ogoliłaś nogi lub pomalowałaś paznokcie u stóp na czerwono. Oni i tak niezwykle kochają nasze ciała i seks z nami!

3. Zdolności interpelacyjne. Nikt tak nie zrozumie mężczyzny jak drugi mężczyzna. Dlatego nawet w redakcjach czasopism kobiecych, zatrudnienie męskiego pracownika jest obowiązkowe. My dziewczyny spędzamy długie godziny rozprawiając „co autor miał na myśli”, podczas gdy Twojemu kumplowi zajmie to trzydzieści sekund.

4. Przyjaźń. Nie od dzisiaj wiadomo, że faceci są najlepszymi kumplami, a ich obecność w damskim towarzystwie zawsze oczyszcza atmosferę. Są dowcipni, prostolinijni i zdecydowanie mniej konfliktowi niż kobiety.

5. To mówiące wszystko spojrzenie gdy widzi Cię nagą lub w bieliźnie przygotowującą się do wyjścia. Jak trudno mu wtedy wytłumaczyć, że nie mamy czasu...

6. Jego głos po przebudzeniu – po stokroć lepszy niż ukochany piosenkarz w głośnikach!

7. Pośpiech z jakim wskakuje czasami do łóżka, brutalnie chwyta Cię w ramiona i zaborczo całuje. Momentalnie stajemy się wtedy bezbronne!

8. Wielkie otwarcie. Gdy Twój z natury zamknięty w sobie mężczyzna decyduje się na zwierzenia i podzielenie się z Tobą swymi najskrytszymi emocjami.

9. Siła – dobra gdy trzeba otworzyć słoik i jeszcze lepsza gdy potrzeba Ci jego potężnych acz czułych ramion.

10. Poczucie humoru. Przyznajmy to: mężczyźni są dużo zabawniejsi niż kobiety. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę.

11. Ten specyficzny gest wyrażający czułość, zazdrość i zaborczość – ale w pozytywnym znaczeniu! Sposób w jaki idzie obok Ciebie na imprezie, obejmując delikatnie Twoją talię, pokazując wszystkim, że należysz do niego.

12. Jego uśmiech. Wystarczy jeden i nie masz żadnych wątpliwości, że powinnaś być właśnie z tym facetem.

13. Bezpardonowość. Prosto. Krótko. Na temat. Faceci zawsze mówią to, co myślą. Gdy poprosisz o szczerość – dostaniesz ją. Dlatego dwa razy się zastanów czy na pewno chcesz ją usłyszeć.

14. Sposób w jaki Twój mężczyzna „umiera”, nawet gdy jest tylko lekko przeziębiony. To jak zamienia się wtedy w małego chłopca i bezgranicznie potrzebuje Twojej opieki.

15. Uczucie jakie w Tobie wywołuje, gdy całuje Cię w czoło. Miłość, spokój, totalne szczęście.

16. Prosty i typowo męski styl rozwiązywania Twoich sprzeczek z przyjaciółkami. Dla facetów wszystko wydaje się takie proste!

17. Zapach. Przede wszystkim ten naturalny, niezatuszowany wodą kolońską czy perfumami. Sam seks!

18. Łatwość zaspokojenia. Tak niesamowicie łatwo zadowolić ich w łóżku! Wystarczy okazać im trochę chęci i zainteresowania, a facet odwdzięczy się podwójnie!

19. Sposoby jakimi chce Cię rozweselić, gdy widzi, że jesteś smutna lub obrażona. Tak trudno zachować wtedy powagę!

20. Pragnienie uczynienia Cię szczęśliwą. Nie zawsze wiedzą jak tego dokonać, ale naprawdę bardzo by tego chcieli.

21. Niechęć do mówienia źle o kimkolwiek. Chyba, że jest to Twój natrętny były lub nowy adorator.

22. To jak początkowo uparci i zawzięci, miękną pod wpływem naszych kobiecych mocy. Są wobec nas wtedy tacy bezbronni!

23. Męskie odgłosy. Wydawane przez niego gdy jest mu dobrze lub gdy zasypia. Urocze!

24. Rycerskość. I nie ma to nic wspólnego z zaprzeczaniem feminizmowi! To że mężczyzna otworzy nam drzwi, ustąpi miejsca czy okryje kurtką gdy zrobi się zimno, to tylko przejawy jego dobrych manier.

25. Penis. Mimo że nietrudno jest go pobudzić, nie wiadomo dlaczego zawsze jest to dla nas tak przyjemnym i satysfakcjonującym uczuciem.

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 31.07.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...