szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

5 banałów, które świadczą o tym, że coś w Twoim związku nie tak

5 sygnałów, które pomogą Ci rozpoznać kryzys w związku. Sprawdź, być może Twoje obawy są słuszne!

Tagi: dobry związek, miłość, psychologia, związki, związki porady

15 seksporad, o których nie wiedziałaś. Wakacyjny poradnik seksualny!

fot: mat. prasowe

Chyba każda z nas kiedyś zastanawiała się, jak głęboki jest nasz związek z obecnym partnerem. Czy jest to miłość czy tylko zauroczenie? Czy po kilku latach on wciąż mnie kocha? Jak rozpoznać, czy między Wami wciąż jest pasja czy tylko przyzwyczajenie? Cóż, wiedzieć na pewno będziesz mogła tylko wtedy, gdy porozmawiasz ze swoim wybrankiem na poważnie. Są jednak dość powszechne sygnały, które mogą skłonić Cię do takiej rozmowy. Oto niektóre z nich:

1. Kiedyś nazywał Cię kochanie, teraz mówi Ci po imieniu

Naturalnie, nie ma najmniejszego problemu, gdy zwróci się do Ciebie po imieniu. Gdy jednak wyczujesz, że kiedyś wielbił Cię, mówiąc codziennie kotuś, miś czy kochanie, a teraz po prostu woła Cię po imieniu, być może musicie popracować nad Waszym ogniskiem i emocjami.

2.  Unikaj rutyny

Staraj się unikać rutyny. To ona jest największym wrogiem wszystkich związków. Jeśli codzienne rozmowy z Twoim partnerem sprowadzają się do banałów i nie czujesz się więcej księżniczką - koniecznie porozmawiaj ze swoim wybrankiem o pasji. Pamiętaj, relacje, które polegają wyłącznie na rutynie i nudnej stabilności bardzo szybko się rozpadają.

Erotyczne smsy? Rozpal go słowami. To chyba najlepszy sposób na zwalczanie rutyny!

3. Niezdrowe przywiązanie

Jesteście ze sobą długo i bardzo się kochacie? Idealnie! Pamiętaj jednak, by nie przesadzić. Musicie mieć przerwy od siebie. Nie tylko, by odpocząć, ale także po to, by najzwyczajniej się stęsknić. Dzień lub dwa dni w tygodniu osobno? To rozwiązanie może pomóc.

4. Społeczna izolacja

Brzmi dziwnie, ale problem jest dość powszechny. Wszystko polega na tym, że Wasz związek jest tajemnicą. Nie poznałaś jego znajomych? Nie znasz nikogo z jego otoczenia? Sprawdź, czy przypadkiem nie ukrywa Cię przed innymi. Nie na tym przecież polega prawdziwa miłość.

5. Brak zaufania

Chyba największy i najbardziej powszechny problem, z którym styka się coraz więcej par. Oczywiście, mała zazdrosna drama o niczym nie świadczy (a właściwie pokazuje, że tej osobie naprawdę na Tobie zależy). Gdy jednak sceny zazdrości stają się częścią Waszej wspólnej codzienności, warto zastanowić się, czy tak powinna wyglądać Twoja wymarzona relacja. Brak zaufania to nie miłość, tylko głupie przywiązanie i egoizm.

P.S. Uff, po rozmowie. Wyjaśniłaś wszystko, co chciałaś? Czas na gorącą sesję w łóżku. Oto 15 seksporad, o których mogłaś nie wiedzieć

Autor: EB

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 08.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...