szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

5 kłamstw o miłości z lat 90. [Nie popełniajcie tych błędów]

5 miłosnych banałów z lat 90., o których musimy zapomnieć. Te czasy już minęły.

Tagi: lata 90. w modzie, miłość i związki, relacje damsko - męskie, związek

lata 90.

Inspiracja - lata 90.

fot: EB

Dobrze pamiętamy lata 90. Pierwsze miłostki, seks, nieudane związki, ach i jeszcze ta kiczowata moda... Mimo iż z utęsknieniem przypominamy najlepsze chwile naszej młodości, musimy przyznać, że stare dobre czasy już dawno minęły. Może i lepiej, bo świat się zmienia niezwykle szybko. A sprawy miłosne? Cóż, one też często podlegają trendom.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 5 miłośnych banałów z popularnych muzycznych hitów lat 90., które straciły już aktualność w naszych czasach. Może warto przejrzeć swoją playlistę w poszukiwaniu nowych inspiracji? Okazuje się, że nasi idole z lat 90. nie byli najlepszymi mentorami.

1. Mariah Carey, "You'll Always Be My Baby"

Nie warto słuchać rad od Mariah Carey, szczególnie jeśli mówimy o rozstaniu z partnerem. Mimo iż gdzieś daleko w sercu czerpiemy nadzieję, że za kilka lat zobaczymy go na kolanach przed naszymi drzwiami, wyznającego miłość, nie warto czekać na ten moment. Rozstanie jest końcowym punktem Waszego związku. Koniec. Kropka. Ciesz się życiem. Jesteś nareszcie wolna. Twój książę jeszcze Cię nie znalazł.

Shakira zdradza swoje sekssekrety >>>

2. Britney Spears, "Oops! I Did It Again"

Ponownie wylądowałaś w łóżku ze swoim byłym? Pamiętaj, przyjaźń damsko-męska jest niezwykle trudna, a być może nawet niemożliwa. Staraj się zachować dystans, by potem nie cierpieć i nie mówić ponownie oops.

3. Spice Girls, "Wannabe"

If you wanna be my lover, you gotta get with my friends. Kolejny banał. Co Wasz związek ma do Twoich przyjaciół? Być może jesteś przywiązana do swoich bliskich, ale nie musisz przecież zapoznawać ich z partnerem na trzeciej randce. Oczywiście, jeśli nie chcesz go wystraszyć.

4. No Doubt "Don't Speak"

Najgorsza rada, którą mogłabyś usłyszeć w latach 90. Pamiętaj, milczenie wszystko komplikuje. Tylko poważna rozmowa rozwiąże problemy i wszystko wyjaśni.

5. Tracy Chapman, "Give Me One Reason"

Give me one reason to stay here, and I'll turn right back around. Jedna przyczyna? Oczywiście, że to nie wystarczy. Miej godność. Miłość, uczucia są bardzo ważne. Ale nie zapominaj o stabilności. Być może on po prostu bawi się Tobą.

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 26.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...