szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

5 patologicznych związków, które nie mają przyszłości

Patologia? Nie, dziękuję! Oto 5 toksycznych związków, w które na pewno nie chcesz się pakować.

Tagi: patologiczne związki, toksyczne związki, związki

5 patologicznych związków, które nie mają przyszłości

5 patologicznych związków, które nie mają przyszłości fot. pinterest

fot: EB

Toksyczne związki? Chyba każda z nas doświadczyła tego na własnej skórze. Przypadki bywają różne. Jedyna rzecz, która zawsze się powtarza w tego typu relacjach to poczucie niepewności i zażenowania, złość oraz zepsuty humor, który dzień w dzień zapewnia Ci Twój "ukochany" partner. Mimo iż z boku wszystko wygląda dosłownie patologicznie, czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak cała sytuacja wygląda naprawdę. Zaślepieni miłością czy naiwną pasją, staramy się znaleźć wytłumaczenie dla naszego wybranka. Przecież jutro będzie inaczej - wmawiasz sobie. I tak w kółko.

Przygotowaliśmy dla Was mały przewodnik po toksycznych związkach. Oto 5 typów patologicznych relacji, które nie mają przyszłości.

1. Społeczne więzienie

Twój partner dał Ci do zrozumienia, że nie możesz liczyć na poważny związek. Chodzicie na romantyczne randki, a później budzisz się w jego łóżku, czując się niczym księżniczka. Mimo iż oficjalnie nic Was nie łączy, nie masz prawa spotykać się z innymi. Patologiczna ekskluzywność jest jedyną rzeczą, która Cię zatrzymuje. Czy na pewno chcesz żyć w takiej niepewności?

5 kłamstw o miłości z lat 90. >>>

2. Łóżkowi przyjaciele

Świetnie czujecie się ze sobą, uwielbiasz spędzać z nim czas. Również w łóżku. Nie łączą Was jednak żadne uczucia. Z czasem będziesz miała dość takich zabaw, a potrzeba przytulenia się będzie większa niż cielesne potrzeby i dwa orgazmy dziennie, które codziennie serwował Ci na śniadanie.

3. Imprezowy romans

Nie wchodzicie sobie w życie, a spotykacie się tylko wtedy, kiedy macie na to ochotę. Najczęściej w barze, klubie lub w jego sypialni. Łączą Was szalone uczucia, jednak nie chcecie zbyt szybko otwierać się przed sobą. Świetna kombinacja do czasu, aż będziesz potrzebowała czegoś więcej.

4. Chłopak na wszelki wypadek

Zakochany po uszy chłopak, do którego niestety nie masz głębokich uczuć. Jest jednak zawsze pod ręką, gdy potrzebujemy męskiej dłoni (i nie tylko). Najczęściej zapominamy o nim, gdy mamy stałego partnera. Niemniej jednak po zerwaniu z naszym wybrankiem, to właśnie chłopak na wszelki wypadek staje się naszym lekiem na złamane serce.

5 banałów, które świadczą, że coś z naszym związkiem jest nie tak >>>

5. Były

Historia powtarza się już od kilku lat. Spotykasz go na ulicy i stare emocje, które chowałaś tak daleko w sercu, ożywają. Zapominasz o wszystkim i poddajesz się jego czarom. Pamiętaj jednak o przyczynie Waszego zerwania. Nie chcesz ponownie cierpieć!

Co sądzicie? Doświadczyłyście kiedyś toksycznego związku? Podzielcie się z nami swoją historią w komentarzach.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 28.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Kobiece ubrania, które nie podobają się mężczyznom
Kobiece ubrania, które nie podobają się ...

Kobiety chcą, by strój był wygodny, ale i podkreślał ich atrakcyjność – pokazało niedawne badanie Gfk Polonia dla eSexy.pl. Mężczyźni chcą z kolei, by kobieta strojem podkreślała swoje atuty. Ale uwaga – choć ...

5 typów chłopaków, z którymi z pewnością się spotykałaś, będąc 20-latką
5 typów chłopaków, z którymi z ...

Żaden z nich nie był idealnym partnerem na całe życie, ale przygoda, namiętność, uczucia i ten naiwny romantyzm pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Oto 5 typów chłopaków, z którymi się spotykałyśmy ...