szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zajęcia, które zbliżą Was do siebie

Jak ożywić Wasz związek?

Traktowanie partnera jako coś stałego i pewnego, nuda w związku, utrata wyobraźni i chęci do zmienienia tego stanu rzeczy... - to zjawiska często pojawiające się w długodystansowych relacjach. Niestety, mogą one prowadzić do nieodwracalnego oddalenia się od siebie. Przeczytaj nasze podpowiedzi i sposoby na przywrócenie bliskości w Waszym związku:

Tagi: faceci, ikea, kino, kobieta i mężczyzna, kobiety, masaż, masaż erotyczny, mężczyźni, pomysł na randkę, randki, relacje damsko męskie, taniec z gwiazdami, związki

Jak ożywić Wasz związek?

Zajęcia, które zbliżą Was do siebie

fot: sxc.hu

Kino

Kino od zawsze było mekką początkujących par, które wybierają się tam na swoje pierwsze randki. Jest niezastąpione ze względu na swoją romantyczną atmosferę, ciemność umożliwiającą spoglądanie ukradkiem na obiekt westchnień czy “przypadkową” bliskość. Przypominajcie sobie jak to było na początku Waszego związku i odwiedzajcie kino co jakiś czas. Trzymaj mocno jego dłoń podczas groźnych seansów, przytulaj się i seksownie cmokaj w szyję podczas tych romantycznych. Jeśli w Waszej okolicy znajduje się kino pod gwiazdami, koniecznie podarujcie sobie tę przyjemność.

Tworzenie

Kupcie w Ikei najtrudniejszy do złożenia mebel i spędzcie całe popołudnie (lub dwa!) próbując go złożyć. Wierzcie lub nie, ale końcowa satysfakcja oraz przypominająca Wam o niej obecność w mieszkaniu Waszego wspólnego dzieła, wpłynie bardzo pozytywnie na Waszą relację.

Puzzle

I tu wyższy poziom trudności będzie wymagany. Niech Wasze szare komórki rozbudzą się podczas zabawy z układanką, a rozleniwią butelką wina i relaksującą muzyką, które powinny zabawie towarzyszyć. To wbrew pozorom dziecinne zajęcie nauczy Was efektywnie współdziałać.

Masaż

Propozycja masażu zawsze przyjmowana jest przez partnera z wdzięcznością i ze swoistym rozczuleniem Twoją ofertą. Chęć rozluźnienia napięcia w jego ciele pomoże także rozluźnić Wasze napięte relacje. Pamiętaj, by dotrzeć do wszystkich zmysłów – pomyśl zatem o zapachowych świecach, smacznych czekoladkach i relaksującej muzyce w głośnikach. Masaż dłońmi parnera to jeden z najcudownieszych aspektów bycia razem!

Taniec

Czy zauważyłaś jaka bliskość, często przeradzająca się w związek, łączy uczestników Tańca z gwiazdami? Taniec tworzy niesamowitą więź pomiędzy partnerami, uczy ich poznawać własne słabości, walczyć z nimi, doceniać siebie nawzajem... Zapisanie się na lekcje tańca może być dla Was cudownym pomysłem!

Dreszczyk emocji

Podobno doświadczenie bliskości śmierci wywołuje w człowieku nieodwracalną zmianę, a także sprawia, że docenia się życie dużo bardziej niż przedtem. Zapiszcie się razem na kurs nurkowania lub skok na bungee, a staniecie się współtowarzyszami w przygodzie, która wzmocni Waszą więź.

Autor: monroe

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 27.07.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...