szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Największe mity na temat seksu

Duży nos albo duży palec u nogi wyznacznikiem dlugości penisa? To bzdura! Naukowcy rozprawili się z najpowszechniejszymi mitami dotyczącymi seksu. Zobaczcie, które teorie obalili!

Tagi: jak poprawić swoje życie seksualne, penis, seks, seksualne mity

Największe mity na temat seksu

1. Dłonie, nos czy stopy mężczyzny podpowiedzą Ci, jaki jest jego penis

To bzdura! Choć za budowę penisa i stóp odpowiada ten sam gen, te dwie części ciała nie są od siebie zależne. Wysocy panowie mogą mieć nieduże penisy, a niscy, naprawdę długie! To, czy któryś z nich ma bardziej wydatny nos lub nosi większy rozmiar obuwia też nie ma tu znaczenia.

2. Pigułki antykoncepcyjne powodują tycie

Współczesne leki są tak nowoczesne, że ich skutki uboczne są dużo mniejsze niż jeszcze 10 lat temu. Obecnie, większość pigułek antykoncepcyjnych nie powoduje już tycia. Jeśli przytyłaś odkąd używasz antykoncepcji hormonalnej, wybierz się do lekarza albo odstaw te frytki!

Zobacz też: PRZEDWCZESNY WYTRYSK. Wpływ różnych chorób na przedwczesny wytrysk>>>

3. Ostrygi to najskuteczniejszy afrodyzjak

Choć ich skuteczność zachwalał sam Casanova, naukowcy nie znaleźli w ostrygach substancji, które mogłyby wpływać na jakość życia seksualnego. Ostrygi są zdrowe i mało kaloryczne, więc warto je jeść, mogą też poprawiać jakość plemników, ale nie spowodują, że Twój ukochany rzuci się na Ciebie jak wygłodniały tygrys.

4. Im dłuższy penis w stanie spoczynku, tym dłuższy we wzwodzie

To, jak wygląda penis w stanie spoczynku nie ma żadnego znaczenia dla jego wielkości w czasie erekcji. Naukowcy twierdzą wręcz, że penisy, które początkowo wydają się mniejsze, osiągają większe rozmiary we wzwodzie!

5. Najwrażliwszym miejscem u kobiety jest punkt G

Nie do końca. Tak naprawdę, nie wszystkie kobiety mają ten punkt! To, które miejsce jest w Twoim ciele najwrażliwsze, może zależeć od dnia, dotyku partnera, a także dnia cyklu, w którym się znajdujesz. Równie dobrze, może to być. np ucho!

6. Mężczyźn najbardziej kręcą kobiety z dużym biustem

Jedni wolą biuściaste blondynki, inni szczupłe brunetki - nie ma jednego typu kobiet czy figury, który najbardziej kręciłby mężczyzn. Gdyby panowie wybierali tylko panie, które naprawdę mają czym oddychać, większość modelek czy szczupłych dziewczyn nie miałoby powodzenia u facetów, a jak wiemy, nawet te o chłopięcej sylwetce podobają się przystojnym mężczyznom.

Autor: J.M.

Publikacja: 25.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Czy seks rządzi światem? Polecamy program Naga profesja w TLC!
Czy seks rządzi światem? Polecamy program ...

Naga profesja to program odkrywający prawdę o funkcjonowaniu tej nietypowej branży i zaciętej rywalizacji między właścicielami oraz pracownikami klubów go-go. Począwszy od tancerek, menadżerów, lokalnych przedsiębiorców, a nawet na przedstawicielach duchowieństwa skończywszy ...

Najlepsze pozycje seksualne na rok 2014! ...

Oto pozycje seksualne, które wymagają pewnej sprawności fizycznej przynajmniej od jednego z partnerów. Za to gdy się je opanuje, jest powód do dumy! Wyzwanie dla was: wypróbujcie każdą z nich choć raz ...

Kobiecy wytrysk: fakt czy mit? Kiedy występuje i czy warto się o niego starać?
Kobiecy wytrysk: fakt czy mit? Kiedy ...

Jeszcze do niedawna powszechnie uważano, że kobiecy wytrysk w ogóle nie istnieje. Teraz opinie są odmienne, a wiele kobiet doświadczyło go na własnej skórze. Co to jest kobiecy wytrysk? Jak do niego ...