szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

ZDRADY W ZWIĄZKACH: Mężczyźni zdradzają bez powodu, a kobiety z nudów! Co trzeba wiedzieć o zdradzie!

Zdrady zdarzały się i będą nadal, mimo że wierność uważana jest za najważniejszą wartość w związku. Jakie są powody tego, że decydujemy się na skok w bok? Co kieruje mężczyznami, a z jakich powodów zdradzają kobiety? Mamy dla Was odpowiedź na te pytania! Przeczytajcie koniecznie!

Tagi: dlaczego mężczyźni zdradzają, dlaczego zdradzamy, powody zdrady, zdrada, zdrada w zwiazku

15 seksporad, o których nie wiedziałaś. Wakacyjny poradnik seksualny!

fot: mat. prasowe

Zdrady w związkach są poważnym problemem. Dotyczą one zarówno mężczyzn, jak i kobiet, ale pobudki dla których zdradzamy dla obu płci są zupełnie inne.

Jakiego rodzaju zdrady się obawiamy najbardziej?

Kobiety bardziej obawiają się zdrady emocjonalnej, związanej często z rozpoczęciem nowego związku, z kolei mężczyźni są bardziej zazdrośni o zdradę fizyczną i to ten rodzaj niewierności jest im trudniej wybaczyć. Co ciekawe bardziej boimy się tej zdrady do której sami jesteśmy skłonni. Jak podaje portal edarling.pl aż 61% mężczyzn przyznało, że zdrada bez emocjonalnej więzi jest gorsza, a 52% kobiet za gorszą uznaje zdradę wiążącą się z zaangażowaniem emocjonalnym.

Zobacz też Mężczyźni zdradzają, co ich kręci w kobietach. Nie jest to inteligencja! >>>>

Co jest powodem zdrady? Dlaczego decydujemy się na skok w bok?

Powody dla których zdradzamy są indywidualne, jednak nie tak bardzo, jak mogłoby się to początkowo wydawać. Jak się okazuje aż 52% mężczyzn jest niewiernych z tego samego, błahego powodu, a jest nim... brak powodu, tak po prostu wyszło, chwilowy impuls. Aż 25% Panów za powód zdrady podaje chęć spróbowania seksu z kimś innym, jest to dobry powód również dla kobiet, jednak deklaruje go jedynie 17% Pań. Jeśli chodzi o kobiety zdecydowana większość, bo aż 43% zdradza z miłości do kogoś innego, ta sytuacja wiąże się często z zakończeniem jednego związku i rozpoczęciem kolejnego.

Jak bardzo cenimy wierność w związku?

Dla każdego najważniejsze w związkach będą inne wartości, jednak i tutaj możemy znaleźć wspólny mianownik, a jest nim wierność i szczerość. Te wartości podaje aż 90% kobiet i mężczyzn. O ile zdrada jest trudna do wybaczenia i na ten krok zdecydowałoby się zaledwie 16% z nas, to wniosek jest bardzo optymistyczny coraz więcej osób za najważniejsza uważa wierność, a to dobra perspektywa dla monogamistów!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Źródło ankieta i zdjęcie: www.edarling.pl
Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 10.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...