szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dowiedz się, jak randkować w portalach społecznościowych

Randki w świecie Facebooka. Jak skutecznie podrywać na Facebooku?

Jak skutecznie podrywać, korzystając z Facebooka? Czy wypada zaproponować randkę przez smsa? Jakimi wrażeniami można podzielić się publicznie, a co lepiej zachować dla siebie? Kiedy zmienić status związku? Randkowanie na Facebooku? Przeczytaj nasze porady dotyczące funkcjonowania w miłosnym świecie social media.

Tagi: facebook status związku, facebook szpiegowanie, facebook związki, flirt, internet flirt, internet zdrada, internetowa znajomość, internetowe znajomości, pomysł na randkę, portale, romans internetowy zdrada, social media

Randki w świecie facebooka

Facebook a związki

fot: Marcin Czechowicz

Facebook daje nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości. Tym samym, możesz na Facebooku randkować niemal z każdym. jak to robić, aby podrywa był skuteczny? Oto nasze sprawdzone wskazówki :)

Nie zapraszaj - bądź zapraszana

Zaproszenie do znajomych przystojniaka, którego wczoraj poznałaś na imprezie firmowej, może być bardzo kuszące. Szczególnie jeśli jego ściana jest zablokowana dla znajdujących się poza gronem jego internetowych przyjaciół. Mimo to: POWSTRZYMAJ SIĘ. Przynajmniej do pierwszej oficjalnej randki, a najlepiej poczekaj na jego zaproszenie. Rozpoczęta zbyt szybko wirtualna znajomość może przekreślić szanse na rzeczywistą udaną relację.

Całuj po kryjomu

Czytając facebookowe posty swoich znajomych, na pewno wiele razy pomyślałaś sobie: A co mnie to właściwie obchodzi? Pamiętaj, że to działa to w dwie strony. Tak samo jak Ciebie nie interesuje imię psa, którego Twój szef kupił swojej trzeciej żonie czy danie, które Twoja sąsiadka przygotowała sobie na obiad, tak samo inni fejsbukowicze nie czują potrzeby czytania o detalach Twojej miłosnej relacji. Napisanie "Kocham Cię" na tablicy Twojego partnera może być dopuszczalne jedynie w Walentynki. I on, i Twoi znajomi nie zniosą tego każdego dnia.

Co wydarzy się na Facebooku, zostaje na ...

Fajna randka za Wami i wszystko wskazuje na to, że będą następne. Nie zmarnuj tego zamieszczeniem w statusie szczegółów Waszego spotkania lub kompromitującego zdjęcia. Pamiętaj że to, co umieścisz na Facebooku, może zostać już tam na zawsze. Nawet jeśli po czasie będziesz chciała usunąć daną fotografię, ktoś z Twoim znajomych może już ją udostępnić lub zapisać.

Co robić, a czego nie w świecie social media:

1.  Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś - sprawdź, czy Twój wybranek ma profil na Facebooku i czy macie wspólnych znajomych.

2. Wygoogluj go.

3.  Nie wysyłaj mu zaproszenia do znajomych dopóki nie odbędziecie przynajmniej kilku randek. A najlepiej poczekaj na jego zaproszenie.

4. Nie unikaj internetowego flirtu. Taka forma kontaktu jest nowoczesnym i całkiem skutecznym pierwszym krokiem. Daj mu dyskretnie do zrozumienia, że chcesz poznać go lepiej.

5. Nie prowadź z nim intymnych rozmów publicznie. Nawet jeśli flirt zaczął się na Twojej lub jego ścianie, przenieś go na przestrzeń prywatnych wiadomości.

6. Nie daj mu poznać, że wiesz o nim cokolwiek z Facebooka albo Googla.

7. Nie proponuj randki przez smsa lub wiadomość na Facebooku. W tym wypadku rozmowa telefoniczna jest ciągle lepszym pomysłem.

8. Dziel się swoim podekscytowaniem przed spotkaniem, ale dyskretnie i anonimowo. Nie pisz z kim się spotykasz, ani gdzie się wybieracie.

9. Wyślij smsa dziękując za miły wieczór (jeśli rzeczywiście taki był).

10. Nie zmieniaj swojego statusu na „w związku” bez konsultacji z osobą, z którą się spotykasz.

Autor: monroe

Zdjęcia: Marcin Czechowicz

Publikacja: 09.03.2016, Aktualizacja:

Zobacz również
Jaśminowe zapachy od Prouvé - wspomnienie wakacji
Jaśminowe zapachy od Prouvé - wspomnienie ...

Jaśmin to jeden z najstarszych i najszlachetniejszych składników perfum. Najlepiej świadczy o tym sama nazwa – perskie yasmin oznacza po prostu „pachnący kwiat”. Ma owocowo-pudrowy aromat. Nowe zapachy Prouvé to propozycja dla wielbicieli ...

Semilac Sunny Glam, czyli paznokcie na wysoki połysk!
Semilac Sunny Glam, czyli paznokcie na ...

Tego roku obowiązuje tylko jedna zasada: masz błyszczeć! Sunny Glam to prawdziwie biżuteryjna propozycja od Semilaca. Paznokcie na wysoki połysk pięknie podkreślają naturalną opaleniznę, są również ozdobą każdej stylizacji. Na czym polega ...

Jak ubrać się do pracy latem? Stylizacje biurowe na upały
Jak ubrać się do pracy latem? ...

Gdy żar leje się z nieba masz ochotę wskoczyć w krótką sukienkę i japonki. Gorzej, gdy na co dzień pracujesz w biurze i obowiązuje cię konkretny dress code. Jak ubrać się do ...