szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dowiedz się, jak randkować w portalach społecznościowych

Randki w świecie Facebooka. Jak skutecznie podrywać na Facebooku?

Jak skutecznie podrywać, korzystając z Facebooka? Czy wypada zaproponować randkę przez smsa? Jakimi wrażeniami można podzielić się publicznie, a co lepiej zachować dla siebie? Kiedy zmienić status związku? Randkowanie na Facebooku? Przeczytaj nasze porady dotyczące funkcjonowania w miłosnym świecie social media.

Tagi: facebook status związku, facebook szpiegowanie, facebook związki, flirt, internet flirt, internet zdrada, internetowa znajomość, internetowe znajomości, pomysł na randkę, portale, romans internetowy zdrada, social media

Randki w świecie facebooka

Facebook a związki

fot: Marcin Czechowicz

Facebook daje nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości. Tym samym, możesz na Facebooku randkować niemal z każdym. jak to robić, aby podrywa był skuteczny? Oto nasze sprawdzone wskazówki :)

Nie zapraszaj - bądź zapraszana

Zaproszenie do znajomych przystojniaka, którego wczoraj poznałaś na imprezie firmowej, może być bardzo kuszące. Szczególnie jeśli jego ściana jest zablokowana dla znajdujących się poza gronem jego internetowych przyjaciół. Mimo to: POWSTRZYMAJ SIĘ. Przynajmniej do pierwszej oficjalnej randki, a najlepiej poczekaj na jego zaproszenie. Rozpoczęta zbyt szybko wirtualna znajomość może przekreślić szanse na rzeczywistą udaną relację.

Całuj po kryjomu

Czytając facebookowe posty swoich znajomych, na pewno wiele razy pomyślałaś sobie: A co mnie to właściwie obchodzi? Pamiętaj, że to działa to w dwie strony. Tak samo jak Ciebie nie interesuje imię psa, którego Twój szef kupił swojej trzeciej żonie czy danie, które Twoja sąsiadka przygotowała sobie na obiad, tak samo inni fejsbukowicze nie czują potrzeby czytania o detalach Twojej miłosnej relacji. Napisanie "Kocham Cię" na tablicy Twojego partnera może być dopuszczalne jedynie w Walentynki. I on, i Twoi znajomi nie zniosą tego każdego dnia.

Co wydarzy się na Facebooku, zostaje na ...

Fajna randka za Wami i wszystko wskazuje na to, że będą następne. Nie zmarnuj tego zamieszczeniem w statusie szczegółów Waszego spotkania lub kompromitującego zdjęcia. Pamiętaj że to, co umieścisz na Facebooku, może zostać już tam na zawsze. Nawet jeśli po czasie będziesz chciała usunąć daną fotografię, ktoś z Twoim znajomych może już ją udostępnić lub zapisać.

Co robić, a czego nie w świecie social media:

1.  Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś - sprawdź, czy Twój wybranek ma profil na Facebooku i czy macie wspólnych znajomych.

2. Wygoogluj go.

3.  Nie wysyłaj mu zaproszenia do znajomych dopóki nie odbędziecie przynajmniej kilku randek. A najlepiej poczekaj na jego zaproszenie.

4. Nie unikaj internetowego flirtu. Taka forma kontaktu jest nowoczesnym i całkiem skutecznym pierwszym krokiem. Daj mu dyskretnie do zrozumienia, że chcesz poznać go lepiej.

5. Nie prowadź z nim intymnych rozmów publicznie. Nawet jeśli flirt zaczął się na Twojej lub jego ścianie, przenieś go na przestrzeń prywatnych wiadomości.

6. Nie daj mu poznać, że wiesz o nim cokolwiek z Facebooka albo Googla.

7. Nie proponuj randki przez smsa lub wiadomość na Facebooku. W tym wypadku rozmowa telefoniczna jest ciągle lepszym pomysłem.

8. Dziel się swoim podekscytowaniem przed spotkaniem, ale dyskretnie i anonimowo. Nie pisz z kim się spotykasz, ani gdzie się wybieracie.

9. Wyślij smsa dziękując za miły wieczór (jeśli rzeczywiście taki był).

10. Nie zmieniaj swojego statusu na „w związku” bez konsultacji z osobą, z którą się spotykasz.

Autor: monroe

Zdjęcia: Marcin Czechowicz

Publikacja: 09.03.2016, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...