szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
jak pisać sms-y walentynkowe?

WALENTYNKI: SMS-y na walentynki. Co powinno w nich być, żeby były glamour?

Jak złożyć życzenia walentynkowe? Czy smsy walentynkowe są glamour, czy świadczą o braku kreatywności? Oto nasze rady, jak zadać szyku wysyłając smsy walentynkowe. Bo wbrew pozorom jest to możliwe.

Tagi: co robić w walentynki, dzień zakochanych, jak składać życzenia na walentynki, smsy miłosne, smsy na walentynki, walentynki, walentynki 2013, życzenia walentynkowe

WALENTYNKI: SMS-y na walentynki. Co powinno w nich być, żeby były glamour?

Kim Kardashian to prawdziwa mistrzyni pozowanych zdjęć :)

fot: FB Kim Kardashian

Smsy walentynkowe mogą nieść przekaz - kocham Cię, nie tylko słowami. Walentynkowe wierszyki częściej są zabawne, niż glamour. Jak złożyć życzenia walentynkowe i pozostać kobietą glamour? Poznaj nasze sprawdzone wskazówki :))

Wyślij mmsa waletynkowego

Jeśli twój ukochany jest w pracy, a ty chcesz, żeby wyszedł z niej punktualnie na waszą walentynkową randkę, zamiast słodkiego smsa walentynkowego, wyślij mu gorącego mmsa. Zrób sobie rano seksowne zdjęcie pod prysznicem lub w wannie. Ale pamiętaj, ten mms ma zachęcać, zaciekawiać, a nie odsłaniać wszystko :)) Mimo to zadbaj, aby wyglądać na nim bardzo pięknie. Wydęte usteczka już dawno powinny odejść do lamusa, więc nie nadużywaj tego chwytu. Jeśli szukasz inspiracji, zobacz, jakie zdjęcia robią sobie gwiazdy. Mistrzynią pozowanych zdjęć, niby od niechcenia jest Kim Kardashian.

Autor: MC

Zdjęcia: FB Kim Kardashian

Publikacja: 14.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylowo i romantycznie – walentynkowy look według blogerek
Stylowo i romantycznie – walentynkowy look ...

Luty to miesiąc szalonych karnawałowych nocy ale również miłosnych uniesień za sprawą jednego z najromantyczniejszych świąt w roku – Walentynek. To wyjątkowa okazja, by spędzić ten dzień stylowo i szykownie. Marka NIFE proponuje ...