szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak złożyć życzenia walentynkowe? Podpowiadamy jak to zrobić bez sztampy!

WALENTYNKI: Walentynkowe życzenia nie muszą być nudne! Romantycznie, ale bez sztampy!

Święto zakochanych - Walentynki, a ty myślisz co zrobić, by znowu podczas składania życzeń walentynkowych nie powtórzyło się Na górze róże, na dole fiołki, kochajmy się miły jak dwa aniołki. Niezwykle sympatyczne Walentynki, nierzadko sprawiają zakochanym sporo problemów. Jak stanąć na wysokości zadania i złożyć naprawdę wyjątkowe życzenia walentynkowe? Podpowiadamy jak to zrobić, aby było glamour, a przynajmniej oryginalnie :)

Tagi: co robić w walentynki, jak złożyć życzenia na Walentynki, prezent walentynkowy dla ukochanego, święto zakochanych, walentynki, walentynki 2014, walentynki życzenia, walentynkowe życzenia, wierszyki walentynkowe, życzenia walentynkowe

WALENTYNKI: Życzenia walentynkowe nie muszą być nudne! Romantycznie, ale bez sztampy!

Warto postarać się, by Walentynki spędzić w oryginalny sposób

fot: sxc.hu

Walentynki, mimo oczywistej miłosnej aury sprawiają zakochanym sporo kłopotów. Wierszyk, okazjonalny karnet, wyjście do kina czy figlarny sms? Takie życzenia walentynkowe nie są zbyt glamour. To wszystko już było. A przecież warto się postarać, bo sukces i zadowolona mina zakochanego na pewno są w twoim zasięgu.

ZOBACZ inne ŻYCZENIA >>

Od czego zacząć realizować plan: wyjątkowe życzenia walentynkowe?

Warto przemyśleć i wypisać rzeczy, które nas łączą, bądź są miłosnym wspomnieniem. Charakterystyczne miejsce - niekoniecznie ograne: kawiarnia czy kino - może być dla nas fantastyczną inspiracją. Poczta, fryzjer czy przystanek metra, każde miejsce jest dobre, by w nietypowy, zaskakujący sposób złożyć walentynkowe życzenia. Jeżeli uda nam się do naszego niecnego procederu wciągnąć personel i życzenia składa w naszym imieniu np. sympatyczny kelner przy wtórującej publiczności, radość ukochanego będzie ogromna. O ile posiada choć krztynę poczucia humoru :)

Jak złożyć wyjątkowe życzenia walentynkowe miłośnikowi muzyki i... niespodzianek?

Problem mamy z głowy, kiedy łączy nas wyjątkowa piosenka. Musimy jedynie uprosić DJ-a z ulubionej stacji radiowej, by z odpowiednią dedykacją zaprezentował nasz ulubiony utwór.

Kolejnym pomysłem na niestandardowe życzenia, jest obranie przez nas innej profesji. Przebieramy się za przedstawicielkę firmy ubezpieczeniowej i w seksownym kostiumie, wkraczamy do biura ukochanego, aby tam złożyć mu życzenia walentynkowe w zacisznej sali konferencyjnej :) Możemy oczywiście wynająć odpowiednią osobę, która na nasze życzenie wtargnie do do biura i w naszym imieniu wyśpiewa np. miłosną arię z opery Carmen. Pamiętajmy jednak, że jeżeli zrobimy to osobiście, efekt będzie dużo bardziej zaskakujący.

Życzenia walentynkowe z dreszczykiem:)

Stanowczy telefon z urzędu skarbowego, w którym pani informuje o błędnym rozliczeniu i kłopotach z fiskusem, może być dość niecodziennym preludium do złożenia życzeń walentynkowych ukochanemu. Łatwo możemy wyobrazić sobie minę sympatii, gdy pani będzie coraz bardziej łagodniała, aż do złożenia życzeń od całego urzędu skarbowego włącznie. Oczywiście z odpowiednim przypisaniem dedykacji naszego autorstwa. Pomysł tylko dla ukochanych o mocnych nerwach, ale łatwy do zrealizowania, gdyż panią z urzędu może być po prostu nasza koleżanka.

Szczytem walentynkowej awangardy może być zaplanowana akcja podczas koncertu. Nie jest to łatwe, ale wierzcie, że możliwe do wykonania. Trzeba tylko odpowiednio zmiękczyć serce menadżera ulubionego artysty, by ten pozwolił na wejście na scenę podczas koncertu i wypowiedzenie kilku słów w przerwie występu. Im większa gwiazda tym większa trudność. Trudno bowiem przypuszczać, żeby Piasek czy Ewa Farna łatwo się zgodzili. Może warto zatem wybrać zaprzyjaźniony zespół zdecydowanie mniejszego formatu, który w ramach koleżeńskiej przysługi pozwoli na nietypowy happening. Efekt będzie równie piorunujący, o ile Ty i ukochany nie będziecie jedyną publicznością. Jeśli chodzi o samą treść życzeń - kiedy znajdziesz się już na scenie, spojrzysz na ukochanego i zaskoczoną publiczność, tylko serce podpowie Ci właściwe słowa. Zresztą nikt ich na pewno nie będzie rozpamiętywał. Wrażenie i tak zrobisz piorunujące.

Podobną sztuczkę można zastosować podczas przedstawienia teatralnego. Tutaj trzeba wznieść się na wyżyny kreacji, by jeden z aktorów wplótł w treść sztuki nasze miłosne przesłanie, a następnie zrobił wymowną pauzę. Zaskoczenie i mina ukochanego bezcenna. Warto wybrać teatr prywatny i oczywiście dość frywolną sztukę, by szansa powodzenia była większa.

Pamiętajmy, nie ma pomysłów nie do zrealizowania. Tylko od naszego uporu i determinacji zależy powodzenie niestandardowych życzeń. Niektórym, musimy tylko poświęcić nieco więcej czasu i przygotowań, ale w przypadku ukochanej osoby, czasu i poświęceń liczyć nie powinniśmy. Wszak to miłość jest dla nas najpiękniejszą nagrodą.

Autor: mkusy

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 10.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylowo i romantycznie – walentynkowy look według blogerek
Stylowo i romantycznie – walentynkowy look ...

Luty to miesiąc szalonych karnawałowych nocy ale również miłosnych uniesień za sprawą jednego z najromantyczniejszych świąt w roku – Walentynek. To wyjątkowa okazja, by spędzić ten dzień stylowo i szykownie. Marka NIFE proponuje ...