szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pomysły jak spędzić długi weekend we dwoje :)

WEEKEND MAJOWY. Jak spędzić majówkę we dwoje?

Weekend majowy to dobra okazja, aby spędzić trochę czasu we dwoje. Pewnie zastanawiasz się co robić z ukochanym podczas majówki. Glamki.pl pomogą ci podjąć decyzję. Oglądanie filmów w telewizji nie jest wcale jedynym możliwym wyjściem :)

Tagi: co robić w majówkę, długi weekend, długi weekend pomysły, jak nie nudzić się w długi weekend, majówka, majówka 2014, romantyczny wyjazd, weekend majowy 2014, weekend we dwoje

WEEKEND MAJOWY. Jak spędzić majówkę we dwoje?

Długi weekend we dwoje? To mogą być chwile, które potem będziecie długo wspominać!

fot: sxc.hu

Weekend majowy >> to idealny moment na... przedłużoną randkę. Oto nasze pomysły jak wykorzystać długi weekend, aby wasz związek znów nabrał rumieńców :) Dni wolne grożą wszak totalnym rozleniwieniem. Aby nie spędzić ich przed telewizorem z talerzem makaronu w dłoni i ukochanym przy boku, lepiej zawczasu zaplanować weekend majowy.

Pomysł na długi weekend, czyli romantyczny wyjazd

Długi weekend to rodzaj egzaminu dla związku. W wolny dni najłatwiej sprawdzić, czy wspólne spędzanie wolnego czasu nadal sprawia wam przyjemność, czy macie wspólne tematy, czy nie nudzicie się w swoim towarzystwie. Jeśli ten test wyjdzie na waszą niekorzyść i okaże się, że odrobina rutyny zakradła się do waszego życia - reaguj!

Dokąd wyjechać podczas długiego weekendu? Góry, morze, jeziora, nasz kraj ma szeroką ofertę turystyczną. Aby dodać wyjazdowi smaczku, pomyślcie o przemieszczaniu się autostopem (w parach najbezpieczniej). Możecie też 5 dni wykorzystać na wyjazd – objazdówę np. po miejscowościach nadmorskich, albo waszym województwie. Na pewno jest tam coś czego jeszcze nie widzieliście. Możecie się też zbliżyć do natury i wyjechać w głąb lasu do miłego, romantycznego pensjonatu.

Pomysł na długi weekend - wycieczka rowerowa

Moda na rowery trwa. Weekend majowy to też dobry moment na odświeżenie umiejętności kolarskich. Coraz więcej dobrych tras rowerowych, można też na dwóch kołach zwiedzić okoliczne lasy i urządzić romantyczny piknik na polanie. Pamiętaj tylko o tym, że wyprawa na dwóch kółkach, o ile jedziecie dalej niż do centrum miasta, wymaga wcześniejszego treningu.

Pomysł na długi weekend - regeneracja w SPA

Jeśli macie trochę wolnej gotówki, warto poświęcić ten czas na relaks zapewniony przez profesjonalistów. Nie obawiaj się, że Spa jest nudne czy snobistyczne. W ramach oszczędności warto poszukać propozycji na portalach z ofertami zniżkowymi. Masaże, sauna, basen i ukochany - to naszym zdaniem bardzo dobry plan!

Długi weekend w domu? To też może być dobry pomysł na majówkę

Jeśli nie macie ochoty na wyjazdy i zostajecie w domu, postarajcie się urozmaicić przedłużony weekend we dwoje. Można na przykład wypróbować nowe dania, czy przetestować afrodyzjaki. To dobry czas aby umówić się ze znajomymi, których nie widzieliście do dawana. Może oni jeszcze nie znają twojego ukochanego? Warto się pochwalić:)

Nauka w długi weekend?

to nie żart. Może akurat jesteście maturzystami i to ostatni gwizdek, żeby posiąść jeszcze trochę wiedzy przed egzaminem dojrzałości. Nauka we dwoje to dobry pomysł, możecie się nawzajem odpytywać, czy opowiadać sobie materiał. Jeśli nie jesteście akurat maturzystami, to może rozpocznijcie razem kurs językowy, albo kurs fotograficzny. Nauka potrafi umocnić miłość!

Autor: Ikalotka

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 24.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
MAJÓWKA 2014. Doskonała okazja do wizyty w europejskich STOLICACH
MAJÓWKA 2014. Doskonała okazja do wizyty ...

Majówka w tym roku to doskonały moment na wycieczkę zagraniczną. Pewniakiem turystycznym jest objazd po europejskich stolicach, na przykład tych po sąsiedzku. Weekend majowy, to przynajmniej 5 dni wolnego – gdzie się  wybrać ...

POGODA NA MAJÓWKĘ: Jaka pogoda będzie w maju?
POGODA NA MAJÓWKĘ: Jaka pogoda będzie ...

Zastanawiasz się, jaka będzie pogoda na majówkę? W tym roku wystarczy wziąć 3 dni urlopu, żeby wypoczywać przez całe 8 dni. Plany urlopowe mogą jednak się nie powieść z powodu złej pogody ...