szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Seks gadżety z książki Pięćdziesiąt twrazy Greya

50 TWARZY GREYA: sex zabawki Christiana Greya i Anastasii Steele

50 twarzy Greya to w tym momencie najbardziej oczekiwana premiera filmowa. Zanim film Pięćdziesiąt twarzy Greya trafi do kin i miłosne igraszki Christiana Greya i Anastasii Steele zobaczymy na wielkim ekranie, możemy zadowolić się sex zabawkami zainspirowanymi tą bestsellerową powieścią erotyczną.

Tagi: 50 twarzy graya film, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya film, 50 twarzy greya premiera, ekranizacja 50 twarzy greya, kto gra w filmie 50 twarzy Greya, pięćdziesiąt twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya wikipedia

50 TWARZY GREYA: sex zabawki Christiana Greya i Anastasii Steele

50 twarzy Greya

Zestaw dla początkujących Podporządkuj mi się

Cena: £54,99

fot: www.lovehoney.co.uk

Sex zabawki inspirowane powieścią erotyczną 50 twarzy Greya to nowy projekt pisarki EL James, która stworzyła prawdziwą maszynkę do robienia pieniędzy. Jej pikantna trylogia  to absolutny literacki bestseller wszech czasów, a prawa do filmowej ekranizacji 50 twarzy Greya Brytyjka sprzedała za trzy miliony funtów!

O seks gadżetach, które można zakupić na stronie internetowej www.lovehoney.co.uk, autorka powieści Pięćdziesiąt twarzy Greya mówi: Ta linia to dokładnie to, co sobie wyobrażałam tworząc 50 twarzy Greya. Jestem bardzo podekscytowana, że zabawki, które opisałam w książce ożyły i mogą cieszyć teraz cały świat.

Ceny sex zabawek inspirowanych powieścią 50 twarzy Greya wahają się od £10 za pojedynczy produkt do £40 za bardziej rozbudowany zestaw.

Zobacz galerię seks gadżetów z 50 twarzy Greya!


Kto gra Christiana Greya w filmie 50 twarzy Greya? >>

Która aktorka wcieli się w rolę Anastasii Stelle? >>

Posłuchaj piosenek, o których w powieści 50 twarzy Greya wspomina El James? >>

Kiedy premiera filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya? >>

 


POLECAMY:
KONKURS! WOMEN BLOXING CLUB - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: www.lovehoney.co.uk

Publikacja: 08.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również