szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów. Tym razem podpowiedziała, co robić, by Wasze życie erotyczne było jeszcze bogatsze w doznania!

Tagi: ewa chodakowska, seks, trening

EWA CHODAKOWSKA planuje ciążę? Trenerka w ciągu dwóch lat chce być mamą!

fot: mat. prasowe

Ewa Chodakowska pomaga kobietom nie tylko pozbyć się nadmiaru kilogramów, ale również stara się doradzać im, co powinny robić, by zmienić swoje życie. Za pośrednictwem Facebooka i innych mediów społecznościowych kontaktuje się z fankami, motywuje je i wspiera. Poza tym Ewa Chodakowska stara się udzielać uniwersalnych rad zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy dzięki swoim partnerkom również coraz częściej zaczynają bardzo dbać o siebie. Tym razem najbardziej znana polska trenerka fitness poradziła, co powinno się robić, by seks był jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Czytaj także: EWA CHODAKOWSKA planuje ciążę? Trenerka w ciągu dwóch lat chce być mamą!

- Zauważyłam, że w Polsce coraz więcej kobiet, trenujących ze mną, motywuje swoich partnerów do wspólnych treningów. Nie ma nic przyjemnego w bezczynności na kanapie przed telewizorem. Powinniśmy więcej się ruszać, bo siedzący tryb życia działa na naszą niekorzyść. Trenując regularnie będziemy mieć lepszą kondycję, a nasze życie seksualne wystrzeli w kosmos. Mam szczęście dzielić życie z trenerem fitness, który tak jak ja dba o zdrowie i dokonuje na co dzień świadomych i dojrzałych wyborów - powiedziała Ewa Chodakowska w rozmowie z magazynem Gwiazdy.

Zgadzacie się z Ewą Chodakowską?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 24.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...