szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Podpowiadamy co zrobić by mieć orgazm

Miej wreszcie orgazm

Jeśli nie lubisz seksu, może mieć na to wpływ kilka czynników, które przy pomocy paru prostych sposobów może zostać wyeliminowanych. I tak z osoby, która uważa, że seks nie jest jej do szczęścia potrzebny, staniesz się boginią seksu.

Tagi: jak mieć orgazm, libido, orgazm, seks

Miej wreszcie orgazm

Miej wreszcie orgazm

fot: BULLS

Nie jest prawdą, że twoje libido zostanie na stałym poziomie przez całe życie. Jest cała masa czynników, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, które powodują jego wzrost lub spadek. Libido zmienia się wraz z upływem lat i stanem zdrowia. Ma na niego wpływ również zmiana partnera. Kluczem do orgazmu jest odkrycie swoich indywidualnych potrzeb.

Ćwicz mięśnie kegla

Mięśnie te możesz ćwiczyć w trakcie sikania, zatrzymując strumień moczu i ponownie pozwalając mu płynąć i ponownie zatrzymując i puszczając. Jeśli powtórzysz to ćwiczenie, nie robiąc siku, zauważysz, że pracują również mięśnie brzucha i pośladków. Test z sikaniem pokazuje, czy używasz właśnie mięśni pochwy. Nie ćwicz za każdym razem, gdy sikasz, bo możesz nie opróżnić w całości pęcherza, co z kolei może doprowadzić do infekcji.

Spróbuj nowych pozycji

Seks od tyłu sprawia, że penis stymuluje te miejsca, które są najbardziej wrażliwe. Spróbuj, może się okazać, że to twoja ulubiona pozycja. Kolejnym sposobem na łatwiejsze osiągnięcie orgazmu jest ustawienie się w taki sposób, byś leżąc na nim, była skierowana twarzą na godzinę 03:00, a on na godzinę 06:00. Skutecznym sposobem, by osiągnąć orgazm, jest również podniesienie nóg do góry, gdy on jest na tobie. Gdy czujesz, że już już za chwilę będziesz szczytować, ściśnij mięśnie pośladków. Odlot gwarantowany.

Więcej Omega 3

Marrena Lindberg, autorka poradnika „The Orgasmic Diet” radzi, by zadbać o to, aby dieta składała się z 40% węglowodanów, 30% procent białka i 30% tłuszczy. Unikaj także produktów na bazie soi oraz kawy co najmniej 6 godzin przed planowanym seksem. Codziennie pij świeżo wyciskany sok z pomarańczy, który dostarczy sporą dawkę witaminy C oraz jedz ryby, bogate w kwasy tłuszczowe omega 3. Może nie przed samą randką, ale ryby powinny pojawiać się w twojej diecie kilka razy tygodniu.

Uważaj na leki

Niektóre antydepresanty i inne leki powodują zmniejszenie libido, co za tym idzie, mniejszą ochotę na seks oraz problemy z osiągnięciem orgazmu. Jeśli przyjmujesz jakieś leki, zapytaj swojego lekarza, czy mogą one mieć wpływ na twoje życie seksualne.

Nie musisz mieć orgazmu za każdym razem, gdy uprawiasz seks. Zbliżenie niesie ze sobą tyle dodatkowej przyjemności, że nie jest on konieczny, byś czuła się dobrze, warto jednak badać, co sprawia ci największą przyjemność. Orgazm jest naturalnym sposobem na rozładowanie napięć i stresów. Pomoże zniwelować ból głowy i ukołysze do snu, a przede wszystkim wprowadzi szczęście i przyjemność do waszego związku.

Autor: Pin Up

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.09.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...