szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PIESZCZOTY PIERSI: erotyczne triki

PIESZCZOTY PIERSI: fakty i mity. Co powodują i jakie powinny być pieszczoty piersi

Pieszczoty piersi to niezwykle ważny element erotycznej gry wstępnej. Czy to prawda, że mogą doprowadzić kobietę do orgazmu? I jak pieścić piersi, by efektem tego był udany seks? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się wszystkiego!

Tagi: erotyczne pieszczoty, pieszczoty piersi, seks

PIESZCZOTY PIERSI: fakty i mity. Co powodują i jakie powinny być pieszczoty piersi

Pieszczoty piersi. Fakty i mity na temat erotycznych pieszczot

fot: sxc.hu

Sądzisz, że pieszczoty piersi to temat, który powinien interesować głównie mężczyzn? Może masz rację, ale tobie taka wiedza też się przyda – w końcu kto, jak nie ty, ma pokierować partnerem, by jego pieszczoty sprawiały ci przyjemność i poprawiły wasze życie seksualne? Poznaj zatem fakty i mity dotyczące pieszczot piersi.

Same pieszczoty piersi mogą doprowadzić kobietę do ograzmu

Prawda. Jest to tak zwany orgazm sutkowy. Niektóre kobiety mają tak wrażliwe piersi, że tylko ich stymulacja może doprowadzić je do szczytu rozkoszy. Zwykle jednak jest tak tylko na początku bardzo namiętnej znajomości, potem – nie czarujmy się – staje się to coraz trudniejsze. Co nie znaczy, że niemożliwe, ale prawdopodobnie będzie to oznaczało dla faceta kilkadziesiąt minut ciężkiej (ale i przyjemnej) pracy. Jeśli jednak nie przeżyłaś nigdy orgazmu sutkowego, nie myśl, że coś jest nie tak z tobą lub partner jest kiepski „w te klocki”. Jego występowanie nie jest regułą.

Pieszczoty piersi zawsze powinny być delikatne

Fałsz. Każda kobieta jest inna i lubi co innego. Większość na początku gry wstępnej, kiedy brodawki są jeszcze miękkie, woli delikatne pieszczoty piersi, potem jednak część kobiet nie ma nic przeciwko mocniejszemu ssaniu, gryzieniu lub podszczypywaniu sutków, a nawet ściskaniu ich za pomocą specjalnych spinaczy. Są też takie, które lubią mocne pieszczoty tej strefy od samego początku.

Pieszczoty piersi powodują ich powiększenie

Nie zawsze. To zależy od cech indywidualnych, a także od konkretnej sytuacji. Pod wpływem pieszczot do sutków napływa zwiększona ilość krwi, powodując ich stwardnienie i obrzęk całych piersi. Jednak u niektórych kobiet jest to powiększenie aż o 1-2 rozmiary stanika, a u innych ledwo zauważalne. I nie zależy to ani od tego, jak bardzo jest podniecona, ani od techniki pieszczot. Poza tym, jeśli piersi już z jakiejś przyczyny są obrzmiałe (np. w wyniku ciąży lub napięcia przedmiesiączkowego), pieszczoty nie powiększą ich bardziej.

Pieszczoty piersi bywają nieprzyjemne

Tak. Kiedy kobieta jest skupiona na czymś innym, nie myśli o seksie, a partner znienacka łapie ją za pierś, często jest to irytujące lub nawet bolesne. Lepiej wtedy w inny sposób spróbować przykuć jej uwagę, np. delikatną pieszczotą szyi, masażem karku lub erotyczną aluzją. Pieszczoty piersi bywają nieprzyjemne również w okresie napięcia przedmiesiączkowego (czasem są wtedy spuchnięte, a brodawki przy dotyku bolą), ciąży lub w czasie laktacji. Wtedy powinny być bardzo delikatne, a czasem nawet kobieta zwyczajnie ich sobie nie życzy i jest to normalne.

Autor: bond

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 21.10.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...