szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
50 Twarzy Greya: sprawdź sprawdzone seks pozycje z książki

50 TWARZY GREYA. Seks pozycje z 50 TWARZY GREYA. Sprawdź najlepsze sztuczki Christiana Greya w seksie [Tylko dla dorosłych!]

Poznaj najlepsze seks pozycje z 50 Twarzy Greya! Masz ochotę na seks w stylu Christiana Greya? Poznaj jego najbardziej rozkoszne sekrety w łóżku!

Tagi: 50 shades of grey, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya film, 50 twarzy greya książka, christian grey, kiedy premiera 50 twarzy greya, kulki gejszy, pozycje 50 twarzy greya, seks, seks a, seks an, seks film, seks pozycje, seks w, seks z

Seks pozycje z 50 TWARZY GREYA. Sprawdź najlepsze sztuczki Christiana Greya w seksie [Tylko dla dorosłych!]

Szukasz pomysłów na nowe seks pozycje? Książka 50 Twarzy Greya to prawdziwa kopalnia pomysłów!

fot: BULLS

Chciałabyś poznać kilka wyuzdanych pragnień Christiana Greya z książki 50 Twarzy Greya? Oto dwie z seks pozycji, które sprawią, że przeżyjesz rozkosz wiele razy!

W pierwszej pozycji to partner przejmuje całkowitą kontrolę. Pozwól mu na to! Połóż się na łóżku i niech twój kochanek zwiąże ci ręce nad głową krawatem. Czas rozpocząć grę wstępną. Partner całuje i liże całe twoje ciało, kolejno zdejmując z ciebie ubrania. Zaczyna od bluzki, którą podciąga do góry i pozostawia ci na oczach tak abyś od tego momentu nic nie widziała. Następnie wyjmuje ci ze stanika piersi, poczym pieści językiem twoje sutki. Robi to tak długo, aż będą całkowicie twarde, a ciebie obleje fala podniecenia. Czas zejść niżej. Z piersi pocałunkami schodzi na brzuch, następnie powoli
ściąga z ciebie spodnie razem z bielizną i zaczyna jeździć językiem po wewnętrznej stronie ud. Dotyka łechtaczki i pieści ją tak długo, że prawie doprowadza cię do orgazmu. Kiedy widzi, że zaraz będziesz szczytować, przerywa zabawę i wchodzi w ciebie stanowczym ruchem. Jednostajnymi posunięciami w przód i w tył doprowadza cię do orgazmu.

Do drugiej pozycji potrzebne będą ci tzw. „kulki gejszy". Ta magiczna zabawka erotyczna umieszczona w środku pochwy działa niezwykle stymulująco. Przed zastosowaniem gadżetu partner kulistymi ruchami palca stymuluje twoją łechtaczkę. Kiedy będzie odpowiednio wilgotna, wkłada kulki do wnętrza pochwy. Najpierw jedną i tuż po niej drugą. Teraz przejdź się na przykład do kuchni po kieliszki i butelkę szampana. Po powrocie będziesz zapewne niezwykle pobudzona. Wypijcie trochę trunku i w chwili, kiedy będziesz się tego najmniej spodziewała, niech twój kochanek przełoży cię przez kolana tak, abyś leżała na brzuchu i mogła oprać się łokciami o jakąś powierzchnię. Zaczynamy trochę ostrzej. Twój partner najpierw masuje twój pośladek, a następnie wymierza ci w niego klapsa. To samo robi z drugim. Potem samego już klapsa wymierza ci niżej miedzy złączenie ud i pośladków. Wtedy zaczyna się magia. Pod wpływem ostatniej czynności kulki przesuwają się do przodu, stymulując cię od wewnątrz. Między uderzeniami partner pieści cię i gładzi po pośladkach. Potem powtarza ten schemat kilkanaście razy. Kiedy będziesz u progu ekstazy, partner szybkim ruchem wyjmuje kulki, przekręca cię na plecy, ręce przytrzymuje ci nad głową i wchodzi w ciebie do samego końca. Wolno a zarazem stanowczo wchodzi w ciebie i wychodzi aż do momentu osiągnięcia orgazmu.

Zarówno w pierwszej jak i drugiej seks pozycji najważniejsze jest, abyś nie dotykała partnera. W fazach końcowych możesz opleść wokół niego nogi w celu wzmocnienia doznania.

Autor: Kate June

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również