szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dowiedz się jakie błędy popełniasz w sypialni

Seksualne błędy popełniane przez kobiety. Czego unikać w łóżku?

Zasługujesz na satysfakcjonujące życie seksualne, ale aby je mieć potrzeba dwojga, o czym my kobiety czasami zapominamy. Unikając następujących błędów staniesz się prawdziwą PARTNERKĄ seksualną, jeszcze częściej osiągającą rozkosz. Życie jest zbyt krótkie na nudny i przewidywalny seks!

Tagi: jak zadowolic faceta, jak zadowolic mezczyzne, orgazm, seks problemy, życie seksualne

Seksualne błędy popełniane przez kobiety

Najczęściej popełniane błędy w sypialni

fot: sxc.hu

Nie inicjujemy seksu

Czekanie na zainicjowanie seksu przez partnera to jeden z najpowszechniejszych błędów, jakie popełniają kobiety. Takie zachowanie to czysta hipokryzja, bo dobrze wiemy jak niezwykle często mamy na niego ochotę! Poza tym, proponując seks dajemy wyraz naszemu wyzwoleniu, temperamentowi i (świętemu!) prawu do osiągania przyjemności także wtedy, kiedy MY jej pragniemy. Same plusy!

Jesteśmy bierne w łóżku

Czerp przyjemność z seksu i daj o tym znać swojemu partnerowi: wij się, jęcz i krzycz z rozkoszy. Nie obawiaj się okazać tego, co czujesz. Szczerość reakcji wpłynie pozytywnie na Wasze życie seksualne.

Zapominamy o jego sutkach

Sutki są powszechnie uznawane za kobiecą strefę erogenna. Nic bardziej mylnego! Tysiące facetów reaguje ekstazą na pobudzenie tej części ciała. Zatem nie omijaj sutków zarówno podczas gry wstepnej, jak i w późniejszych etapach aktu seksualnego.

Czynimy go odpowiedzialnym za nasze orgazmy

Nie oczekuj od swojego partnera, że potrafi czytać w myślach i w niezwykły sposób szybko znajdzie drogę do zaspokojenia Cię w łóżku. Ciało każdej kobiety jest inne, dlatego to przede wszystkim Ty jesteś odpowiedzialna za swoje orgazmy. Seksualna komunikacja jest drogą do prawdziwej rozkoszy. Mów mu co Cię nakręca, gdzie i jak lubisz być dotykana. Nie powinnaś się tego wstydzić – faceci uwielbiają tego typu wskazówki!

Ograniczamy się do sypialni

To oczywiste, że seks w sypialni jest najbardziej naturalny i wygodny. Jednak istnieje wiele innych ekscytujacych miejsc, które przeniosą Twoje życie seksualne na zupełnie nowy poziom. Samochód, publiczne przymierzalnie czy jeszcze bardziej wymyślne miejsca to idealne pomysły na spontaniczny seks. Zaskocz swojego partnera taką inicjatywą, a zyskacie niezapomniane i niegrzeczne wspomnienia!

Kochamy się tylko w nocy

Dla par mieszkających razem noc wydaje się jedyną logiczną porą na seks ze względu na zapracowane życie czy – w przypadku obdarzonych potomstwem – dzieci, które dopiero wieczorem układane są do snu. Nie wolno jednak zapominać, że poranny seks może być cudownym początkiem wspaniałego dnia, a seksualna przerwa na lunch – przyjemnym przełamaniem rutyny.

Autor: monroe

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 13.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...