szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak wzmocnić orgazm w pozycji klasycznej?

Triki na lepszy seks: Pozycja klasyczna

Pozycja klasyczna nie musi być nudna! Te sztuczki seksualne z Kamasutry spotegują orgazm i sprawią, że wasz seks w pozycji misjonarskiej będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Tagi: kamasutra, pozycja klasyczna, pozycja misjonarska, pozycje Kamasutry, pozycje seksualne, seks w pozycji klasycznej, triki Kamasutry

Pozycja klasyczna, zwna inaczej pozycją misjonarską, wielu parom kojarzy się z grzecznym seksem, dającym bardzo przeciętne doznania. Rzeczywiście ten nieskomplikowany układ, w którym mężczyzna kładzie się na kobiecie lekko wspierając się na ramionach, może wydawać się nudny i bez polotu, lecz wystarczy kilka trików i modyfikacji, by „seks po bożemu” stał się naprawdę nieprzyzwoity. Oto kilka wskazówek, które pomoga wam urozmaicić seks w pozycji klasycznej i zapewnić sobie intensywny orgazm.

ZOBACZ: Pozycje seksualne ułatwiające zajście w ciążę!

Unieś biodra

Ten prosty manewr pozwoli na wyeksponowanie wejścia do pochwy, umożliwiając tym samym głębszą penetrację i stymulację punktu G. Możesz to zrobić na dwa sposoby: możesz unieść biodra, podkładając twardą, wysoką poduszke pod lędźwie lub lekko wysuwając pupę poza brzeg łóżka. Możecie także zmodyfikować pozycję klasyczną i przejść do pozycji mostka. W tym układzie trzymasz biodra wysoko w powietrzu trzymając ramiona na podłożu, a partner klęczy między twoimi udami. Będzie ci lżej jeśli partner przytrzyma jedną ręką twoje biodra.

Opleć go nogami

Mając wyżej ustawione biodra, opleć partnera nogami i rozluźnij miednicę. Ten frywolny trik działa na większość mężczyzn niezwykle podniecająco, bo daje im poczucie dominacji. Ale tylko z pozoru, bo to ty za pomocą siły ścisku nóg, decydujesz o tempie i głębokości penetracji.

Zmień kąt penetracji

Możesz to zrobić modyfikując ułożenie nóg i bioder. Partner powinien możliwie często zmieniać kąt penetracji, by pobudzić wszystkie twoje czułe punkty. W tym celu możesz opleść partnera nogami, unieść nogi wysoko i oprzeć je o barki partnera lub unieść tylko jedną nogę. Podczas stosunku zmieniaj ustawienie miednicy – raz trzymaj ją wysoko, raz nisko. Gdy czujesz, że zbliża się orgazm, przyciągnij wtedy miednicę do podłoża i mocno zewrzyj mięśnie Kegla. Zwiększysz wtedy nacisk na przednią ścianę pochwy, gdzie znajduje się najwięcej czułych punktów, w tym magiczny punkt G.

Złącz nogi i oprzyj stopy o piersi partnera

W tej pozycji twoje nogi będą pełni funkcję amortyzatora. Będziesz mogła dowolnie sterować tempem stosunku i wyznaczac siłę pchnięć. Jest to dobry układ dla kobiet i mężczyzn mających problem z osiągnięciem orgazmu i dla partnerów z małym penisem, ponieważ ścianki pochwy są mocno zwarte.

Unieś jedną nogę

Idalna pozycja dla mężczyzn niezbyt hojnie obdarzonych przez naturę i kobiet mających problem z osiągnięciem orgazmu. Połóż się, rozstaw szeroko nogi i jedną z nich złóż partnerowi na bark. Zacieśnisz w ten sposób wejście do pochwy, dzięki czemu lepiej poczujesz w sobie partnera. Partner natomiast ma możliwość głębokiego wejścia w ciebie i intensyywnej stymulacji twojego punktu G, zwłaszcza gdy bardziej przyciągniesz do siebie nogę.

Publikacja: 30.07.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...