szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jak stymulować łechtaczkę? Poznaj najlepsze pozycje seksualne dla kobiety

Dla wielu kobiet właśnie łechatczka jest głównym miejscem odczuwania rozkoszy. Jej stymulacja jest zatem niezwykle ważna nie tylko podczas gry wstępnej, ale i podczas stosunku. Poznaj najlepsze pozycje seksualne do stymulacji łechtaczki!

Tagi: doznania erotyczne, jak stymulować łechtaczkę, jak wzmocnić doznania erotyczne, łechtaczka, najlepsze seks-pozycje dla kobiety, orgazm, pozycje seksualne, pozycje seksualne do stymulacji łechtaczki, seks, seks-pozycje, stymulacja łechtaczki

Łechtaczka to najbardziej erogenne miejsce u kobiety. Dlatego jej stymulacja pozwala na niesłychanie silne doznania erotyczne. Wypróbuj pozycje seksualne, przy których stymulacja łechtaczki jest najmocniejsza. Uwaga: każda kobieta jest inna i inaczej będzie reagować na różne rodzaje pobudzenia. Ta, która jest najlepsza dla jednej, niekoniecznie będzie odpowiadać innej. Dlatego cierpliwie poszukaj tych pozycji, w których osiągasz największą satysfakcję.

Pozycja na jeźdźca

Jest ona o tyle dogodna dla kobiety, że może ona ustawić się pod odpowiednim, najlepszym dla siebie kątem, takim, przy którym stymulacja łechtaczki będzie najmocniejsza. Dodatkowo partner może pobudzać ten ogran palcami podczas stosunku.

Pozycja na jeźdźca tyłem

Chwalona przez wiele pań i zalecana przez seksuologów jako stymulująca łechtaczkę. W tej pozycji również możesz wybrać najdogodniejszy dla siebie kąt penetracji. Jeśli do tego partner ugnie nogę w kolanie tak, że będziesz się o nią ocierać, spotęguje to twoje doznania. Wskazówka: posmaruj nogę partnera w miejscu, w którym będziesz się o nią ocierać, żelem lub oliwką (tylko sprawdź wcześniej, czy nie jesteś uczulona na ten specyfik lub czy nie działa on drażniąco na delikatne okolice pochwy i łechtaczki).

Pozycja klasyczna zmodyfikowana

Czyli ty leżysz na plecach, partner na tobie. Ale to nie wszystko. Stymulacja łechtaczki będzie najmocniejsza, jeśli podłożysz pod plecy dużą poduszkę, a pupę dociśniesz do podłoża. Wiele kobiet zachwala również pozycję klasyczną, w której mają złączone uda. Wprawdzie penetracja jest wtedy nieco utrudniona, za to stymulacja łechtaczki mocniejsza.

Pozycja przy stole

Kobieta stoi przy stole, kładąc na nim brzuch i klatkę piersiową (wskazówka: podłóż miękki koc lub płaską poduszkę, gdyż jeśli będzie ci za twardo, zaczniesz się mimowolnie unosić w górę, a chodzi właśnie o to, byś leżała płasko). Partner wchodzi w nią od tyłu. Już taka pozycja jest bardzo satysfakcjonująca dla wielu par, a jeśli dodatkowo dociśniesz kość łonową do blatu, łechtaczka będzie wzięta „w dwa ognie”. Wrażenia hmm... hmm J. Nie jest tu istotne, czy masz nogi złączone, czy stoisz w rozkroku – wypróbuj oba warianty.

Pozycja leżąca tyłem

Leżysz płasko na brzuchu, partner leży na tobie (nie klęczy za tobą, tylko właśnie leży) i penetruje cię od tyłu. Staraj się maksymalnie dociskać podbrzusze do podłoża. Podobnie jak przy poprzedniej pozycji, tu też możliwe są dwa wariatny – ze złączonymi lub rozszerzonymi nogami. Tak czy tak, stymulacja łechtaczki jest mocna.

Pozycja na pieska z lekką modyfikacją

Znaną wszystkim i lubianą przez niemal wszystkich pozycję kolankowo-łokciową można lekko zmodyfikować, aby stymulacja łechtaczki była mocniejsza. Po prostu podłóż duże, twarde poduszki pod kolana (lub cokolwiek, co pozwoli unieść twoją dolną część ciała). Jeśli partner będzie działał z nieco niższej pozycji, automatycznie mocniej naciśnie na przednią ściankę pochwy i na łechtaczkę.

Pozycja boczna

Leżysz na boku, partner za tobą, lekko unosząc się na łokciu. Przy takiej pozycji kąt penetracji jest korzystny z punktu widzenia stymulacji łechtaczki, do tego możesz pomagać sobie ręką, dodatkowo uciskając ten organ.

Autor: bond

Publikacja: 01.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pozycje seksualne - Kamastura na lato
Pozycje seksualne - Kamastura na lato

Kamasutra to dobry pomysł na urozmaicenie życia seksualnego. Dzień Seksu, który obchodzimy 7 czerwca, jest świetną okazją, by wprowadzić do Twojej sypialni więcej zmysłowej erotyki. Zobacz pozycje seksualne, które szczególnie polecamy!