szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pozycje seksualne dla odważnych par

Kamasutra dla wyzwolonych

W łóżku nie ma dla was granic, cenicie sobie niezależność i dobrą zabawę, jesteście odważni, bezpruderyjni i nie zadowalają was przeciętne wrażenia? Te pozycje Kamasutry są dla was! Wypróbujcie wyuzdane układy, w których zerwiecie z przyzwoitością i wejdziecie na nowy poziom seksualnych doznań.

Tagi: kamasutra, pozycje Kamasutry, pozycje seksualne, seks

Pozycje Kamasutry dla wyzwolonych

Pozycje Kamasutry dla wyzwolonych.

fot: sxc.hu

Pozycji bogini Indrani

Kamasutra uznaje jej znajomość za wyższy stopnień wtajemniczenia w sztuce miłości fizycznej. Swoją nazwę zawdzięcza bogini Indrani, żony indyjskiego boga wojny i burzy Indry. Pozycja umożliwia mężczyźnie głęboką penetrację z jednoczesnym pobudzaniem punktu G partnerki a także ręczną stymulację łechtaczki. Kobieta kładzie się na plecach, przyciąga kolana do klatki piersiowej i opiera stopy o piersi partnera. Partner klęczy przed nią, wspierając się na rękach opartych na jej udach. Mężczyzna tylko z pozoru odgrywa dominującą rolę podczas zbliżenia, ponieważ ugięte nogi partnerki działają jak amortyzator, dzięki czemu to ona wyznacza rytm i głębokość pchnięć.

Amazonka

Odważna i wymagająca pozycja dla par lubiących niecodzienne doznania. W tym układzie rządzi kobieta. Jak prawdziwa amazonka, władczo dosiada swojego „rumaka” i zaczyna dziką jazdę. W tej roli najlepiej sprawdzą się kobiety pewne swojego ciała i lubiące dominować nad mężczyzną a do tego silne fizycznie i wysportowane. Mężczyzna w tym układzie całkowicie poddaje się woli partnerki. Kładzie się na łóżku i przyciąga kolana do klatki piersiowej. Partnerka siada okrakiem na jego pośladkach i przytrzymuje mu stopy. Wykonuje ruch wznosząco-opadający, partner może dodatkowo pieścić jej piersi. Kobieta sama wyznacza głębokość penetracji i tempo stosunku, dzięki czemu może skutecznie kontrolować reakcje partnera. Pozycja amazonki jest dość niewygodna i męcząca, zwłaszcza dla partnera, ale za to skuteczna jeśli chodzi o opóźnianie orgazmu.

Pozycja 69

Jeden z nielicznych układów, w którym obie strony jednocześnie odbywają stosunek oralny. Do pozycji 69 najlepiej przejść z odwróconej pozycji na jeźdźca. Wystarczy, że kobieta przesunie pupę bliżej twarzy partnera. Oboje obdarzają się nawzajem pieszczotami oralnymi, mają także możliwość ręcznej stymulacji innych stref erogennych. W zależności od układu, mężczyzna może znajdować się na dole lub na górze. Jeśli znajduje się na górze, partnerka może wykonać krocza i punktu G.

Tron królowej

W tym układzie rządzi kobieta. To ona wyznacza tempo i głębokość pchnięć. Mężczyzna kładzie się na plecach i unosi zgięte w kolanach nogi. Kobieta siada między jego nogami jak na tronie, opierając się o podłoże kolanami. Partner chwyta ją za kostki. Kobieta wykonuje ruch góra dół, zmieniając kąt penetracji przez pochylenie się lub odchylenie w kierunku partnera. Mężczyzna nie ma żadnej możliwości manewru, jest całkowicie zdany na inicjatywę partnerki. Nie może także pieścić jej ciała ani obserwować jej reakcji. Partnerka może wynagrodzić mu te niedogodności głęboką i intensywną penetracją (powinna maksymalnie zwęzić wejście do pochwy) oraz pieszczotami jego krocza.

Grzesznica

Układ przypominający pozycję klasyczną, lecz to kobieta jest stroną inicjującą stosunek. Mężczyzna kładzie się na plecach z rozchylonymi nogami, tak by jego biodra spoczywały na krawędzi łóżka. Kobieta kładzie się na nim, stojąc jedną nogą na podłodze, drugą nogę ugina w kolanie i kładzie pod udo partnera. Inicjuje stosunek, wykonując posuwiste ruchy podobnie jak mężczyzna w pozycji klasycznej. Dla ułatwienia penetracji, kobieta powinna przełożyć ugiętą nogę nad udo partnera – w ten sposób będzie mogła wykonywać równie ruch góra-dół. Ewentualnie można przejść do pozycji Amazonki lub Przeplatańca.

Przeplataniec

Mężczyzna kładzie się na plecach, unosząc ciężar ciała na lewym przedramieniu. Kobieta wsuwa się pomiędzy jego nogi i siada na jego udzie. Partner nie możliwości ruchu, więc to partnerka kieruje stosunkiem. Może wykonywać ruchy posuwiste i pieścić rękami ciało partnera, on z kolei może rozkoszować się widokiem partnerki władczo sterującej jego ciałem.

Muzyka miłości

Mężczyzna leży na plecach. Kobieta siada na jego biodrach z wyprostowanymi nogami, opierając stopy na jego ramionach. Wspiera ciało na wyprostowanych rękach opartych o kolana partnera. Kobieta może wykonywać ruchy posuwiste lub góra-dół. Partnerzy nie mają możliwości pieszczenia swoich ciał ani wyrafinowanej penetracji, lecz przy odpowiednim wysiłku partnerki, stosunek może być dawać mocne doznania – partnerka ma bowiem zwarte wejście do pochwy.

Tron Cesarzowej

Mężczyzna odbywa stosunek w pozycji siedzącej, dzięki czemu nie ma możliwości wykonywania ruchów i doprowadzenia się do szybkiego orgazmu. Jest zdany wyłącznie na inicjatywę partnerki. Partner siada z wyprostowanymi nogami, kobieta siada na jego udach tyłem do niego i wykonuje ruchy góra-dół. Mężczyzna ma możliwość pieszczenia jej piersi i łechtaczki oraz całowania szyi. Partnerka przejmuje kontrolę nad stosunkiem – samodzielnie wyznacza tempo i głębokość pchnięć, dzięki czemu nie dopuszcza do szybkiego orgazmu u partnera.

Czarna Wdowa

Podobnie jak w pozycji Tron Cesarzowej mężczyzna siedzi z wyprostowanymi nogami i podpiera się z tyłu rękami. Partnerka siada na jego udach zwrócona do niego twarzą, szeroko rozstawia zgięte w kolanach nogi i mocno odchyla się do tyłu, przytrzymując się rękami. Układ ciał kochanków przypomina literę M lub pająka (stąd nazwy Czarna Wdowa lub Tarantula). Kobieta niczym niebezpieczna czarna wdowa obezwładnia partnera, chwytając go za kostki i w prowokacyjnej pozie kołysze się w przód i tył, doprowadzając go do orgazmu. Rozszerzając lub zwężając nogi kobieta może regulować głębokość penetracji i wyznaczać tempo stosunku. Mężczyzna może (jeśli pozwoli mu na to kobieta) może delikatnie popychać miednicę w przód podczas pchnięcia wykonywanego przez kobietę. Gdy będzie zbliżał się do orgazmu przed partnerką, kobieta powinna spowolnić ruchy i na chwilę zająć się pieszczeniem ciała partnera i pocałunkami.

Nożyce

Jedna z najtrudniejszych pozycji Kamasutry, wymagająca od kochanków elastyczności i siły. Oboje kładą się na boku naprzeciwko siebie. Ona rozwiera nogi, on wsuwa się pomiędzy jej uda, również rozwierając nogi. Układ ciał przypomina dwa złączone cyrkle. Penetracja w tej pozycji jest trudna, lecz przy odrobinie wysiłku, może zapewnić niezwykle mocne doznania. Kobieta może dowolnie regulować kąt penetracji, podnosząc lub obniżając nogę. Niestety poza stosunkiem partnerzy nie mają innej możliwości pieszczot. Są odizolowani od siebie i nie widzą swoich reakcji. Pozycja dość niewygodna ze względu na przygniecione uda – podczas dłuższego stosunku mogą one zdrętwieć.

Kaskada

Ta pozycji powinna przypaść do gustu kobietom zuchwałym i władczym, które uwielbiają dominować nad mężczyzną. Mężczyzna kładzie się na plecach opierając pośladki o wysoki stołek. Jego uda tworzą tron dla partnerki, która zasiada na nim dumnie jak królowa. To ona kieruje stosunkiem. Może wykonywać ruchy posuwiste lub góra-dół oraz pieścić stopami piersi partnera. Mężczyzna nie żadnej możliwości ruchu i jest biernym odbiorcą doznań, jakie dostarcza mu partnerka. Pozycja jest dość trudna i bardzo niewygodna dla partnera, dlatego nie nadaje się na dłuższą sesję miłosną. Może za to być pozycją wyjściową do innych układów, np. pozycji siedzącej na krześle lub Kwiatu Lotosu.

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 23.08.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Pozycje Kamasutry opóźniające orgazm
Pozycje Kamasutry opóźniające orgazm

Marzysz, by wasz seks trwał dłużej niż zwykle, lecz fizjologia partnera na to nie pozwala? Kamasutra ma na to radę! Wypróbójcie pozycje seksualne przedłużające stosunek. Jesli partner cierpi na przedwczesny wytrysk, te ...

Pozycje Kamasutry: Koło Kamy

Pozycja Koło Kamy jest jedną z najstarszych pozycji seksualnych, wymienionych w XV-wiecznym podręczniku sztuki miłosnej - Ananga Rangę. Jak wygląda pozycja Koło Kamy i jakie zalety skrywa? Oto miłosna instrukcja, jak kochać się ...

Pozycje Kamasutry: Krab
Pozycje Kamasutry: Krab

Pozycja kraba nie jest szczególnie trudna ani nie wymaga dobrej kondycji za to dostarcza intensywnych doznań. Umożliwia głęboką penetrację i bliski kontakt z ciałem partnera, dlatego jest uważana za jedną z najbardziej ...