szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najlepsze pozycje kamasutry

Kamasutra: triki, które pomogą osiagnąć silniejszy, dłuższy orgazm i udany seks

Od jakiegoś czasu wasze życie seksualne jest nieco rutynowe, a doznania erotyczne słabną? Triki z Kamasutry sprawią, że orgazm stanie się silniejszy!

Tagi: kamasutra, kamasutra opis, kamasutra poradnik, Kamasutra pozycje, kamasutra triki, pozycje Kamasutry

Kamasutra: triki, które pomogą osiagnąć silniejszy, dłuższy orgazm i udany seks

fot: BULLS

Klasyczna, na jeźdźca, na pieska, na łyżkę, stojąca – te pozycje seksualne wybieramy najczęściej, bo po prostu są one najwygodniejsze. I wcale nie trzeba tego bardzo zmieniać, by doznania erotyczne stały się bardziej intensywne. W wielu przypadkach wystarczy minimalna zmiana pozycji, żeby osiągnąć mocniejszy orgazm. Oto triki z Kamasutry, które zapewnią wam udane życie seksualne! Bez obaw, wcale nie wymagają one żadnych wymyślnych akrobacji.

Tricki w pozycji klasycznej

Pozycja klasyczna nie zawsze musi być identyczna, możecie od czasu do czasu trochę ją zmodyfikować i to wystarczy, by zapewnić sobie większą rozkosz. Na przykład unieś lekko biodra – możesz w tym celu podłożyć pod nie poduszkę. To zmieni kąt penetracji, dzięki czemu zarówno łechtaczka, jak i punkt G będą mocniej stymulowane. Możesz też zarzucić partnerowi jedną nogę na biodro i efekt będzie podobny. Natomiast unosząc wysoko jedną nogę i zakładając ją partnerowi na bark sprawisz, że pochwa nieco się zacieśni, co również zapewni dużo mocniejsze doznania erotyczne niż zazwyczaj. Zaś jeśli zarzucisz partnerowi obie, ugięte w kolanach nogi na ramiona, partner będzie mógł wejść w ciebie dużo głębiej, co umożliwi poczucie dotyku penisa na szyjce macicy i niepowtarzalne doznania. Ta ostatnia pozycja nie jest jednak zalecana, jeśli partner ma długiego penisa – stosunek wtedy może stać się dla ciebie po prostu bolesny.

Można też spróbować pozycji zwanej Rajskim Ptakiem. Wtedy partnerka leży na plecach z nogami uniesionymi prosto w górę, zaś partner klęczy przed nią. Również umożliwia to głęboką penetrację pochwy, ponadto przy takiej pozycji pochwa wydaje się ciaśniejsza niż przy wariancie klasycznym. Inny trick: pozycja jest zupełnie klasyczna, tylko że leżysz na łóżku tak, by głowa ci z niego zwisała. Spowoduje to lepszy dopływ krwi do mózgu, a co za tym idzie – dużo intensywniejsze doznania erotyczne.

Tricki w pozycji na jeźdźca

Pozycja na jeźdźca jest waszą ulubioną? Spróbuj zamiast ruchów tylko w górę i w dół wykonywać ruchy koliste, mocno odchylając tułów w tył, a punkt G będzie dzięki temu mocniej pobudzany. Jeszcze lepiej, jeśli mocno zaciśniesz mięśnie Kegla. Dodatkowo w tej pozycji partner może stymulować rękami twoje sutki, łechtaczkę lub odbyt. To też zapewni niezapomniany orgazm. Pozycja na jeźdźca ma kilka wariantów i warto każdy z nich wypróbować. Na przykład: odchyl się w tył tak mocno, by twoja głowa oparła się na stopach partnera – wtedy kąt penetracji będzie taki, że penis mocno pobudza punkt G. Z kolei jeśli masz wrażliwą ściankę oddzielającą pochwę od odbytu, pochyl się mocno w przód. Koniecznie też wypróbujcie pozycję na jeźdźca od tyłu. Jeśli wtedy partner lekko ugnie jedną nogę w kolanie, a ty pochylisz się do przodu, będziesz mogła pocierać łechtaczką o jego udo.

Triki w pozycji „na pieska”

Pozycja „na pieska” jest bardzo popularna, gdyż sama w sobie zapewnia wielu parom intensywne doznania. Jeszcze bardziej je zintensyfikuesz, jeśli złączysz nogi, tak by pochwa była bardziej ściśnięta, a penetracja głębsza. Dobrym sposobem jest też położenie głowy i piersi na łóżku, z pupą uniesioną w górę. Wtedy dochodzi do bardzo silnej stymulacji ścianki oddzielającej pochwę od odbytu, do tego – ponieważ głowa jest niżej – mózg jest lepiej dotleniony, co sprawia, że twoje doznania staną się jeszcze mocniejsze. Innym sposobem na osiągnięcie podobnego efektu jest oparcie się na niższym podłożu, np. na podłodze – jeśli macie nie za wysokie łóżko. Wolisz mocniejszą stymulację z przodu? To oprzyj się na wyprostowanych rękach i jeszcze podłóż coś pod dłonie, by podwyższyć punkt oparcia.

Tricki w pozycji bocznej

Pozycja boczna (zwana też na łyżkę) jest często praktykowana, gdy partnerka jest w ciąży, gdy któreś z partnerów jest zmęczone, a drugie ma ochotę na seks, albo w sytuacji, gdy śpicie u kogoś i np. jakieś dziecko może znienacka wpaść do pokoju. Wtedy wystarczy przestać się ruszać i można udawać, że nic się nie działo. Oczywiście wiele par też lubi taką pozycję po prostu, bez żadnych dodatkowych uzasadnień. Aby wzmocnić doznania erotyczne w takiej pozycji, złącz uda i spróbuj zgiąć się mocno w przód, podczas gdy partner będzie sztywno wyprostowany. Możesz też wyprostować się, chwytając rękami za poręcz łóżka. Te drobne zmiany spowodują, że kąt penetracji pochwy stanie się nieco inny – i może właśnie taki bardziej będzie odpowiadał wam obojgu.

Tricki w pozycji stojącej

Pozycja taka jest częsta przy tzw. szybkich numerkach (np. w lesie podczas podróży samochodem) albo pod prysznicem. Doznania erotyczne wzmocnisz, stając tyłem do partnera i pochylając się mocno w przód. Dobrze by było oprzeć się o coś rękoma, ale nie zawsze jest taka możliwość. W takiej sytuacji po prostu chwyć się rękami za kostki (lub za łydki, jeśli nie jesteś zbyt rozciągnięta – nie ma to większego znaczenia). Kąt penetracji pochwy będzie bardzo atrakcyjny dla was obojga, poza tym znowu zwiesisz głowę w dół...

Autor: bond

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 10.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...