szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Lesbijski seks na łamach Cosmopolitan.com. Magazyn złamał tabu!

Lesbijski seks do tej pory był tematem tabu. Teraz Cosmopolitan.com wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet o orientacji homoseksualnej i publikuje pozycje seksualne dla lesbijek!

Tagi: cosmopolitan, lesbijski seks, pozycje seksualne

Lesbijski seks na łamach Cosmopolitan.com. Magazyn złamał tabu!

fot: www.cosmopolitan.com

Seks już od dawna jest tematem, który nieustannie jest poruszany w mediach w różnych kontekstach. Nieobce są Wam z pewnością artykuły o problemach w sferze seksualnej lub o odpowiednich pozycjach seksualnych. Te ostatnie do tej pory zawsze dotyczyły miłości fizycznej między kobietą a mężczyzną, ale teraz magazyn Cosmopolitan po raz pierwszy złamał tabu i opublikował na swojej stronie grafiki przedstawiające pozycje seksualne dla lesbijek!

Przeczytaj także: Pozycje seksualne: 6 pozycji gwarantujących orgazm

To pierwszy taki przypadek w 130-letniej historii magazynu. Cosmopolitan wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet o orientacji homoseksualnej i skupia się na poradach erotycznych dotyczących lesbijek w artykule 28 nieziemskich lesbijskich pozycji seksualnych.

Można podejrzewać, że Cosmopolitan całkowicie otworzy się na potrzeby lesbijek i nie będzie to jedyna taka publikacja. Co o tym sądzicie?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: www.cosmopolitan.com

Publikacja: 31.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pozycje seksualne - Kamastura na lato
Pozycje seksualne - Kamastura na lato

Kamasutra to dobry pomysł na urozmaicenie życia seksualnego. Dzień Seksu, który obchodzimy 7 czerwca, jest świetną okazją, by wprowadzić do Twojej sypialni więcej zmysłowej erotyki. Zobacz pozycje seksualne, które szczególnie polecamy!