szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pozycje Kamasutry

Najlepsze pozycje seksualne na rok 2014! Poznaj je i wypróbuj z partnerem!

Oto pozycje seksualne, które wymagają pewnej sprawności fizycznej przynajmniej od jednego z partnerów. Za to gdy się je opanuje, jest powód do dumy! Wyzwanie dla was: wypróbujcie każdą z nich choć raz w roku 2014.

Tagi: kamasutra, pozycje Kamasutry, pozycje seksualne, seks

Masz wrażenie, że twoje życie erotyczne stało się nieco przewidywalne? W kółko te same dwie lub trzy pozycje seksualne? Wypróbuj z partnerem inne, nieco bardziej skomplikowane. Każdą z nich choć raz, a przynajmniej jedną z nich opanujcie do perfekcji! Z początku możecie mieć problem w ogóle z ich utrzymaniem, nie mówiąc o satysfkacji, ale gdy je opanujecie, mogą być źródłem zupełnie nowych wrażeń!

Kaskada

Dość trudna pozycja erotyczna, ale do wykonania. Jeśli dojdzie się do wprawy, może być niezwykła zarówno dla partnerki, gdyż to ona ma kontrolę nad ruchami, jak i dla partnera – wielu mężczyzn lubi czasem być tylko biernymi odbiorcami rozkoszy. Do tego w tej pozycji kobieta wygląda atrakcyjnie, a ponieważ mężczyzna ma głowę niżej niż resztę ciała, do jego mózgu dopływa więcej krwi. Pozycja polega na tym, że mężczyzna kładzie się na plecach na podłodze, opierając biodra o pufę, stołek lub wysoki materac. Kobieta siada na jego udach i wykonuje ruchy. Może przy tym pieścić stopami piersi partnera.

Stoliczek

Ta pozycja seksualna też wymaga niemałej sprawności głównie od partnera. Kładzie się on na plecach, po czym unosi się, opierając ciężar ciała na ugiętych nogach oraz na rękach, tak by utworzyć kształt stoliczka czy ławy. Kobieta inicjuje stosunek półsiedząc na jego biodrach, półstojąc na podłożu, starając się nie przeciążać go. Znów w tej pozycji to ona kontroluje bieg wydarzeń. Może wykonywać ruchy w przód i w tył albo w górę i w dół.

Nosorożec

Musi być jakaś sprawiedliwość na tym świecie, zatem teraz pozycja erotyczna, w której to mężczyzna w całości dominuje, za to kobieta ma wykazać się niezłą sprawnością. Partnerka leży na plecach, zarzuciwszy nogi za głowę, opierając kolana koło uszu. Partner kładzie się na niej i penetruje ją w tej pozycji. Stara się nie przeciążyć partnerki. Bardzo trudno jest ją utrzymać, ale gdy się uda, doznania są naprawdę niezłe... Inny wariant: mężczyzna jest odwrócony tyłem do twarzy partnerki, klęczy w szerokim rozkroku, obejmując jej uniesione biodra. Tak jest trochę łatwiej.

Skrzydła Wiatraka

Coś dla odpoczynku: ta pozycja erotyczna nie wymaga takiej kondycji jak poprzednie. Za to wymaga niezłego zgrania partnerów, dlatego zdarza się, że trzeba dużo ćwiczyć, zanim opanuje się ją na tyle, by dostarczała rozkoszy obojgu partnerom. Ale warto, bo umożliwia ona bardzo głęboką penetrację oraz pieszczoty okolic intymnych zarówno partnera, jak i partnerki. Partnerka kładzi się na plecach z rozchylonymi nogami, partner kładzie się na niej, tyłem do jej twarzy, twarzą do stóp i wykonuje ruchy w tył. Partnerka stara się mu pomóc ruchami miednicy. Nie ma tu jednej strony dominującej. Wprawdzie na górze jest partner, partnerka jednak może kontrolować kąt i głębokość penetracji przez zwieranie lub rozszerzanie nóg.

Ognisty węzeł

Partnerka leży na plecach, unosząc jedną nogę. Mężczyzna kładzie się prostopadle do niej, głową w stronę drugiej, leżącej nogi, starając się tak ułożyć, by nie przygniatać tej nogi. Kiedy już dojdzie do penetracji, kobieta opuszcza uniesioną nogę, opierając ją na partnerze. Trochę oplata go nogami, stąd węzeł w nazwie pozycji, która może dostarczyć obojgu zupełnie innych niż do tej pory doznań, a to dlatego, że kąt penetracji jest nietypowy – w poprzek pochwy.

Zobacz więcej pozycji seksualnych>>>

Autor: bond

Publikacja: 30.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Czy seks rządzi światem? Polecamy program Naga profesja w TLC!
Czy seks rządzi światem? Polecamy program ...

Naga profesja to program odkrywający prawdę o funkcjonowaniu tej nietypowej branży i zaciętej rywalizacji między właścicielami oraz pracownikami klubów go-go. Począwszy od tancerek, menadżerów, lokalnych przedsiębiorców, a nawet na przedstawicielach duchowieństwa skończywszy ...

Największe mity na temat seksu
Największe mity na temat seksu

Duży nos albo duży palec u nogi wyznacznikiem dlugości penisa? To bzdura! Naukowcy rozprawili się z najpowszechniejszymi mitami dotyczącymi seksu. Zobaczcie, które teorie obalili!

Kobiecy wytrysk: fakt czy mit? Kiedy występuje i czy warto się o niego starać?
Kobiecy wytrysk: fakt czy mit? Kiedy ...

Jeszcze do niedawna powszechnie uważano, że kobiecy wytrysk w ogóle nie istnieje. Teraz opinie są odmienne, a wiele kobiet doświadczyło go na własnej skórze. Co to jest kobiecy wytrysk? Jak do niego ...