szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pozycje Kamasutry idealne na szybki seks

Najlepsze pozycje seksualne na szybki numerek

Gotowi na szybki numerek w windzie? Oto pozycje seksualne, które warto wypróbować na szybki seks. Sprawdźcie, jak się kochać, gdy nie macie za wiele czasu i miejsca na intymne igraszki.

Tagi: kamasutra, pozycje Kamasutry, pozycje seksualne, seks

Czasem nachodzi was dzika ochota na seks i chcecie to zrobić natychmiast, nie czekając na lepsze warunki. Nie ma wtedy czasu na rozbieranie się ani grę wstępną. A jakie pozycje seksualne będą najlepsze na szybki numerek?

Pięć najlepszych pozycji na szybki seks

Sekspozycje na szybki numerek muszą spełniać kilka warunków: muszą być możliwe do osiągnięcia bez zdejmowania spodni (przy założeniu, że kobieta jest w spódnicy) i na tyle wygodne oraz stymulujące dla obojga partnerów, by mogli oni szybko osiągnąć orgazm.

1. Na stojąco tyłem

Bardzo dobry układ, zwłaszcza jeśli jest o co się oprzeć. Partnerka pochyla się w przód, opierając się o drzewo, drzwi, muszlę klozetową, poręcz na schodach – cokolwiek. Reszty nie trzeba chyba opisywać. Jeśli nie ma o co się oprzeć, kobieta może pochylić się mocniej i chwycić dłońmi za kostki. Przy takiej pozycji i szybkim numerku wrażenia są naprawdę niezapomniane...

2. Na stojąco przodem

Pozycja dobra do windy lub bramu. Partnerzy są zwróceni do siebie twarzami, partnerka zarzuca mężczyźnie jedną nogę na biodro. Układ ma jeden zasadniczy plus: sprzyja budowaniu bliskości. Partnerzy mogą patrzeć sobie w oczy i obserwować, jak zmienia się wyraz twarzy drugiej osoby. A to bardzo potęguje podniecenie i rozkosz.

3. Siedząca tyłem lub bokiem

Partner siedzi, partnerka tyłem lub bokiem na jego kolanach... a ściślej rzecz ujmując, nieco wyżej. Doskonała pozycja seksualna, jeśli jesteście z tyłu pustawego i ciemnego autokaru lub w innym środku lokomocji. Jeśli nie będziecie wykonywać bardzo gwałtownych ruchów, macie szansę zostać niezauważeni: nawet jeśli ktoś siedzący z przodu się obejrzy, pomyśli, że po prostu siedzisz swojemu mężczyźnie na kolanach...

4. Na łyżeczkę

Ta pozycja seksualna z kolei jest dobra, kiedy śpicie u znajomych bądź rodziców i w każdej chwili ktoś może wparować do pokoju. Po prostu przestajecie wtedy się ruszać i jeśli tylko nie będziecie ciężko dyszeć, nikt nie domyśli się, że akurat to robiliście. Niestety, wymaga łóżka i jakiegokolwiek przykrycia.

5. Na masce samochodu

Kobieta może usiąść, mężczyzna staje przed nią i dalej wiadomo. Bardzo dobra, jeśli zatrzymacie się samochodem na jakimś pustkowiu albo zwyczajnie najdzie was ochota na parkingu. Wada: niestety, jeśli ktoś was nakryje, raczej nie nabierze się na to, że rozbolały cię nogi, usiadłaś i troskliwy partner cię masuje... Z drugiej strony bardzo łatwo zebrać się i zwiewać, w przypadku gdyby tym kimś był policjant lub ochroniarz.

Zobacz więcej na temat pozycji seksualnych>>>

Autor: bond

Publikacja: 30.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pozycje seksualne - Kamastura na lato
Pozycje seksualne - Kamastura na lato

Kamasutra to dobry pomysł na urozmaicenie życia seksualnego. Dzień Seksu, który obchodzimy 7 czerwca, jest świetną okazją, by wprowadzić do Twojej sypialni więcej zmysłowej erotyki. Zobacz pozycje seksualne, które szczególnie polecamy!